[ad_1]

موسسه سرم هند که بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان محسوب می شود ، این پنجشنبه دچار حریق تماشایی شد ، اگرچه به طور کلی انتظار نمی رود که بر تولید دارو مانند تولیدات دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca علیه ویروس کرونا تأثیر بگذارد.

این کارخانه در شهر پونا واقع شده است و به گفته منابعی به نقل از زنجیره NDTV ، شعله های آتش به یک ساختمان در حال ساخت گسترش یافته است. این منابع گفتند: مجموعه ای که در آن واکسن تولید می شود در فاصله ای واقع خواهد شد.

واکسن AstraZeneca یکی از دو واکسنی است که قبلاً در هند و به همراه کوواکسین توسط محققان در آسیا استفاده شده است. مقامات هندی در 16 ژانویه برای ایمن سازی 30 میلیون کارگر بهداشت و حمایت از کار واکسیناسیون شروع کردند ، اگرچه طبق گفته وزارت بهداشت ، حدود 786000 نفر تا چهارشنبه دوز دریافت کرده بودند.

از نظر ناخالص ، هند دومین کشور در جهان است که بیشترین تعداد ویروس کرونا را دارد ، تنها پس از ایالات متحده. این به طور رسمی از 10.6 میلیون کشور مثبت فراتر رفته است ، اگرچه میزان عفونت در ماه های اخیر کاهش یافته است و وزارتخانه پنجشنبه این هفته تعداد 15222 مورد دیگر را گزارش کرده است. تاکنون حداقل 152،869 بیمار جان خود را از دست داده اند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *