[ad_1]

آمازون روز سه شنبه اعلام کرد بنیانگذار آن ، جف بزوس ، پس از ثبت سومین رکورد متوالی خود در سود و فروش سه ماهه ، که برای اولین بار بیش از 100 میلیارد دلار بود ، امسال از سمت مدیر عامل یا مدیر عامل شرکت فناوری و تجارت الکترونیکی کنار می رود. .

آمازون اعلام کرده است که اندی جسی ، مدیر وب سرویس های آمازون ، در سه ماهه سوم سال به عنوان مدیر عامل شرکت عهده دار خواهد شد.

این اعلامیه زمانی اعلام شد که آمازون یک چهارم عالی را گزارش کرد ، با سود دو برابر شده به بیش از 7.2 میلیارد دلار و درآمد 44 درصدی به 125.6 میلیارد دلار.

بزوس ، كه 27 سال پیش این شركت را به عنوان یك كتابفروشی اینترنتی تأسیس كرد ، در بیانیه ای كه برای كارمندان فرستاده و در وب سایت آمازون قرار گرفت ، گفت: “من به عنوان مدیرعامل ، به شركت در اقدامات مهم آمازون ادامه خواهم داد ، اما همچنین وقت و انرژی لازم را خواهم داشت. نیاز به تمرکز بر صندوق روز 1 ، صندوق زمین Bezos ، Blue Origin ، واشنگتن پست و احساسات دیگر من است. “

جسی در سال 1997 به عنوان مدیر بازاریابی به آمازون پیوست و در سال 2003 AWS ، بخش وب این شرکت را تاسیس کرد که یکی از واحدهای سودآور اما کمتر شناخته شده در غول فناوری است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *