[ad_1]

آنها گفتند که یک فرد مسلح با اطلاعات شناسایی نادرست که سعی در ورود به محیط امنیتی بسته در اطراف کاپیتول در پایتخت آمریکا داشت ، جمعه این هفته در میان تنش ها بر سر حملات احتمالی هنگام تحلیف جو بایدن رئیس جمهور منتخب دستگیر شد. مقامات آمریکای شمالی.

CNN اولین کسی بود که اطلاعاتی را تأیید کرد ، بعداً توسط چندین آژانس ، از جمله AFP تأیید شد ، در مورد دستگیری وسلی آلن بیلر ، اهل ویرجینیا ، در ایست بازرسی چند متری کاپیتول.

پلیس یک قبضه اسلحه کمری و بیش از 500 گلوله مهمات را کشف کرد. این مرد همچنین با داشتن کارت شناسایی جعلی سعی در دستیابی به محیط امنیتی داشت.

بیلر در پاسخ به س securityال امنیتی که آیا اسلحه به همراه دارید ، گفت که یک اسلحه نیمه اتوماتیک Glock دارد. این اسلحه با 17 گلوله بارگیری شد.

پس از دستگیری ، پلیس سلاح را با 509 گلوله دیگر ، 21 گلوله و یک قبضه اسلحه برای تپانچه توقیف کرد.

پس از حمله خشونت آمیز حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی رئیس جمهور در 6 ژانویه به پایتخت ، واشنگتن یک شهر واقعاً زره پوش با بلوک های سیمانی و سیم خاردار در چندین خیابان است.

مقامات از مشكلات جدید در حاشیه مراسم تحلیف بایدن در روز چهارشنبه آینده ، كه بخشی از آن بر اساس بیانیه FBI در مورد آماده سازی “اعتراضات مسلحانه” در سراسر كشور هشدار داده شده ، ترس دارند.

گزارشی به نقل از نیویورک تایمز می گوید بیلر به دلیل داشتن سلاح های ثبت نشده و مهمات ثبت نشده از جمله جرایم احتمالی دیگر دستگیر شد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *