[ad_1]

تحقیقات عدالت ایتالیا در رابطه با ادعای ارتباط مافیایی علیه رئیس اتحادیه مرکز (UdC) برنامه های نخست وزیر جوزپه کنته را برای “افزایش اکثریت” دولت پیچیده می کند.

این هفته به دنبال بحران سیاسی ناشی از خروج گروه ایتالیا ویوا از قوه مجریه ، كنته تصویب پارلمانی دولت خود را دریافت كرد.

روزنامه Repubblica امروز گزارش داد ، رهبر UdC ، لورنزو سزا ، به دلیل ادعای ارتباط با مافیای کالابری ، موضوع دادستانی در کاتانزارو در جنوب این کشور بوده است و به دلیل داشتن یک انجمن جنایی که با روش های مافیایی بدتر شده است ، در حال تحقیق است.

سزا بعنوان یکی از گفتگوی مرکزی دولت کونته برای گردهم آوردن قانونگذاران احزاب مرکزی و منطقه ای ظاهر شد که می توانند به نخست وزیر در تقویت ائتلاف کمک کنند.

به محض مشخص شدن تحقیقات علیه چزا ، یکی از نیروهای مرکزی ائتلاف ، جنبش پنج ستاره ، با تأکید بر اینکه “هیچ گفتگویی با کسانی که تحت تحقیق هستند” وجود نخواهد داشت ، فعلاً امکان نزدیک شدن به UdC را از بین برد.

کنته که اوایل این هفته در تصویب پارلمان دولت اکثریت مطلق نمایندگان و اکثریت ساده سنا را به دست آورد ، کار خود را برای ورود حداقل پنج سناتور دیگر در ائتلاف آغاز کرده است تا جنبش سیاسی را بدست آورد و بیش از نیمی به اضافه یک مجلس را کنترل کند. .

در این زمینه ، حزب حاکم هفته آینده ، هنگامی که استیضاح از وزیر دادگستری آلفونسو بونافده رأی گیری می شود ، در آن آزمایش می شود ، که در آن 18 سناتور ایتالیا ویوا ، تا ده روز پیش اعضای دولت ، می توانند علیه کانته رأی دهند و پیچیده برنامه های او

حضور بونافده در پارلمان پس از آن انجام خواهد شد که ماتئو رنزی ، رهبر ایتالیا ویوا ، حتی از اواخر سال 2019 ، هنگامی که انتقاد از اصلاح سیستم انتشار از طرف صاحب سهام را آغاز کرد ، حملات خود را به وزیر دادگستری متمرکز کرد.

در حالیکه کونته به جستجوی پنج سناتور ادامه می دهد تا وی را از اعضای دریافتی روز سه شنبه 156 تا 161 که اکثریت مطلق 321 عضو مجلس را به او می دهد ، بدست آورند ، مخالفان همچنان خواستار استعفا هستند.

بنابراین ، قطب راست میانه ، ساخته شده از Fuerza Italia توسط سیلویو برلوسکونی ، لیگ ، ماتئو سالوینی و هرمانوس دو ایتالیا ، Goirgia Meloni ، دیروز قبل از رئیس جمهور سرجیو ماتارلا قصد خود را برای انتخابات جدید یا فرصتی برای تشکیل دولت را مطرح کرد. به بخش

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *