[ad_1]

اروپا در حال آماده باش برای موج دوم ویروس کرونا است.

همزمان با اعلام محدودیت ها و محدودیت های جدید در کشورهای مختلف ، مقامات انگلیس هشدار داده اند که فشار انگلیس نه تنها مسری تر است بلکه میزان مرگ و میر بالاتری نسبت به نوع مرسوم خواهد داشت.

این همه ماجرا نیست. اتحادیه اروپا ناراحتی خود را با تأخیر در ورود واکسن های Pfizer / BioNTech پنهان نمی کند ، چیزی که آن را مجبور به تغییر برنامه های ایمن سازی خود کرده است.

چند روز پیش ، در جریان اجلاس سران ، اعضای اتحادیه اروپا درباره اقداماتی که باید قبل از تعداد فزاینده تعداد معدود انجام شود ، بحث کردند.

این بلوک به هر کشور این آزادی را داده است که خودش تصمیم بگیرد. فرانسه در حال تجزیه و تحلیل در مورد بازداشت سوم است (ساعات عصر از قبل برقرار است) و با توجه به ظهور انواع جدید ویروس ، اکنون علاوه بر قرنطینه اجباری ، از هر کسی که وارد کشور می شود آزمایش منفی نیز لازم است.

دولت امانوئل مکرون بستن مرزها را منتفی نمی داند.

دولت گالیک بیش از سه میلیون نفر آلوده است ، در 24 ساعت گذشته تقریبا 24000 عفونت داشته و در مجموع 72،647 نفر بر اثر ویروس مرده اند. در بروز کنونی عفونت ها ، ممکن است 4000 بیمار در اواسط فوریه و 5000 در اوایل مارس تحت مراقبت های ویژه بستری شوند.

در انگلیس روز جمعه ، هنگامی که اعلام شد فشار انگلی بیشتر است و میزان مرگ و میر بیشتری دارد ، میزان هشدار افزایش یافت.

ناامنی انگلیس

پاتریک والانس ، مشاور ارشد علمی دولت توضیح داد ، در مورد مرد 60 ساله ، میزان مرگ و میر در کشور قبلاً 10 بیمار به ازای هر 1000 بیمار بود و اکنون این میزان بین 13 تا 14 در هر هزار نفر خواهد بود. وی هشدار داد: “در مورد این ارقام عدم اطمینان زیادی وجود دارد ، اما نگران کننده است که میزان مرگ و میر و همچنین افزایش انتقال وجود دارد.

به گفته دانشمندان بریتانیایی ، پس از کشف جهش ویروس کرونا در دسامبر در انگلیس ، کشوری که بیشتر درگیر بیماری همه گیر در اروپا است ، با تقریباً 96000 مرگ ، با موج جدیدی از عفونت روبرو است

تاکنون ، مقامات بهداشتی گفته اند که گزینه جدید مرگبارتر به نظر نمی رسد و به واکسن های موجود پاسخ مناسبی داده است.

نخست وزیر بوریس جانسون ، که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر به دلیل سیاستهای نامنظم بهداشت خود مورد انتقاد قرار گرفت ، اکنون تمام امید خود را به واکسیناسیون دوخته است تا بتواند محاصره سوم را در ماه مارس برطرف کند.

این کشور بیش از 3.5 میلیون عفونت (تقریباً 38000 در روز گذشته) و 94،580 مرگ و میر را ثبت کرده است.

تأخیر و عصبانیت

اتحادیه اروپا گفته است که از Pfizer / BioNTech در مورد تأخیر در دریافت واکسن توضیحاتی را می خواهد.

هفته گذشته ، فایزر توصیه کرد که با گسترش کارخانه برای افزایش تولید ، میزان دوز از گیاه Puurs در بلژیک کاهش یابد.

این کاهش در توزیع مواد معطر تأمین منابع بلوک اروپا را تحت تأثیر قرار داده است ، اکنون انتظار می رود 92 درصد از انتظارات برای این هفته و هفته آینده را دریافت کند. 8٪ باقیمانده در هفته 15 فوریه بازپرداخت می شود.

در این زمینه ، دولت ایتالیا محکوم کرد که Pzifer تأخیر در تحویل واکسن را در این هفته تکرار می کند ، که لزوم تأخیر در فعالیت واکسیناسیون را ضروری می کند.

دومنیکو آرکوری ، کمیسر ویژه دولت در زمینه بیماری همه گیر ، شکایت کرد: “ما در این هفته 29٪ دوز کمتری نسبت به Pfizer دریافت کردیم و آنها به ما گفتند که هفته آینده 20٪ کمتر دریافت خواهیم کرد.”

بنابراین ، کشور مجبور شد شروع واکسیناسیون در افراد بالای 80 سال را که باید اولین دوز را در اوایل ماه فوریه دریافت کنند و اکنون باید 15 روز دیگر منتظر بماند ، به تعویق بیندازد ، بنابراین دولت ایتالیا آماده سازی پرونده قضایی را آغاز کرده است در برابر ایالات متحده شرکتی که قول داده بود حدود 475،000 دوز هفتگی داشته باشد.

سایر کشورهای اروپایی مانند دانمارک ، استونی ، فنلاند ، لیتوانی ، لتونی ، جمهوری چک و سوئد ، ناسازگاری Pfizer / BioNTech در روزهای اخیر در مورد مشکلات ناشی از تاخیر در منطقه ای که اقدامات واکسیناسیون کندتر از حد انتظار و مثبت است ، انتقاد کرده اند. .

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *