[ad_1]

دولت اروگوئه در حال بررسی احتمال گشودن مرزهای خود از دوشنبه آینده است. رئیس جمهور کشور لوئیز لاکاله پو چهارشنبه این هفته تعیین می کند که طی روزهای آینده چه تدابیری اتخاذ خواهد شد.

رسانه محلی El País اشاره کرد که تصمیم دولت در انتظار همه مکانهای گردشگری است که به هجوم مسافران از کشورهایی مانند آرژانتین بستگی دارد.

در صورت تأیید افتتاح ، گردشگران کشورمان می توانند تابستان خود را در اروگوئه سپری کنند.

این کشور مرزی از 21 دسامبر برای جلوگیری از همه گیری ، مرزهای خود را بسته نگه داشته است.

در 24 ساعت گذشته ، 644 مورد و 11 مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا گزارش شده است ، در زمانی که روند رشد نمایی عفونت ها باعث می شود به زودی از فروپاشی سیستم بهداشت واهمه داشته باشیم و دولت اروگوئه برای خرید واکسن هایی که باید مقابله کند ، مذاکره می کند وضعیت پاندمی.

جولیو پونتت ، رئیس انجمن مراقبت های ویژه اروگوئه هشدار داد که در صورت ادامه روند فعلی رشد نمایی عفونت های ویروس کرونا ، ممکن است در ماه مارس مراکز مراقبت های ویژه (ICT) از بین بروند ، در کل موارد جدید بیش از موارد جدید است 38000 نفر و مرگ 401

پونته در مصاحبه با رادیو دولتی اروگوئه گفت: “ما منحنی رو به بالا را از نوامبر 2020 تا اواسط ژانویه در نظر داریم ؛ اگر روند مشابه ادامه یابد ، ما در مورد سناریوی اشباع CTI برای ماه مارس صحبت می کنیم.”

این متخصص اضافه کرد که “ایمنی گله” در مارس بدست نخواهد آمد ، زیرا واکسیناسیون آغاز می شود ، بنابراین وی تأکید کرد که لازم است مراقبت هایی مانند استفاده از ماسک و بهداشت دست انجام شود ، اقدامات لازم برای درک وی باید حتی پس از پایان همه گیری.

وی گفت: “ما متوجه شده ایم كه عفونت های تنفسی شایع زمستان با تمام این اقدامات کاهش می یابد ، بنابراین دور نگه داشتن آنها از covid-19 سالم است. استفاده از ماسک در زمستان برای ماندن است.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *