[ad_1]

علیرضا نظری عضو کمیته کشاورزی ، آب ، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار خانه آژانس ملت ، وی در مورد توزیع محل دفن زباله در استانهای کشور گفت: پس از بازدید و بازرسی از اعضای کمیسیون کشاورزی بندر امام خمینی (ره) ، مشخص شد که مقادیر زیادی از حیوانات ورودی در این بندر ذخیره شده است. .

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که با بسیج امکانات و ظرفیت حمل و نقل کشور ، تصمیم بر این شد که مواد اولیه دامهای ذخیره شده در بندر امام خمینی (ره) متناسب با نیازهای موجود در کشور توزیع شود. مدیران حمل و نقل جاده ای در هر استان برای واردات دام از بندر امام خمینی (ره) هر روز باید حدود 3000 کامیون را بارگیری کنند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درباره اینکه آیا از استان مرکزی کامیون برای بارگیری گاو ارسال شده است ، گفت: در استان مرکزی با هماهنگی بزرگراه ها و حمل و نقل جاده ای کامیون ها به بندر امام خمینی (ره) به منظور اطمینان حاصل شود که استان باید به دامداری ارسال شود.

یکی از اعضای کمیته کشاورزی ، آب ، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از استان ها به ویژه استان مرکزی شروع به کار کرده اند.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *