[ad_1]

جعفر کادری در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتوی در مورد اهمیت استفاده از ارزهای دوجانبه در همکاری های اقتصادی با کشورهای همسایه و منطقه ، گفت: وقتی دو کشور از لحاظ مالی و تجاری همکاری می کنند ، دلیلی برای بهره مندی از ارزها و ارزهای دوجانبه و تسهیل مبادلات وجود دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی کشور ما با تحریم های سرکوبگر آمریکایی ها روبروست بنابراین می توان از ارزهای مشترک دو کشور به جای استفاده از دلار و یورو از طریق دیپلماسی اقتصادی استفاده کرد.

وی ادامه داد: این مهم در حالی است که سایر کشورها نیز با تحریم های آمریکا دست و پنجه نرم می کنند ، بنابراین چنین اشتراکاتی می تواند زمینه را برای استفاده از ارزهای دوجانبه در همکاری های اقتصادی هموار کند.

نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه افزایش صادرات محصولات از کشورمان باعث رونق و افزایش اشتغال می شود ، افزود: نباید فراموش کنیم که کشورهای آسیایی نیز بستر مناسبی برای توسعه روابط تجاری و اینها دارند. باید از فرصتها به خوبی استفاده کرد “سابق.

یکی از اعضای کمیسیون برنامه ، بودجه و حساب های مجلس شورای اسلامی گفت: البته اگر به سمت همکاری های اقتصادی دو جانبه حرکت کنیم ، تحریم ها به راحتی خنثی می شود.

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *