[ad_1]

به گزارش نیویورک تایمز ، در حالی که رهبران اصلی دموکرات ها در کنگره آمریکا خواستار برکناری رئیس جمهور دونالد ترامپ از سمت خود شده اند ، شخص رئیس جمهور در حال بررسی عفو برای جلوگیری از تحقیقات احتمالی پس از ترک کاخ سفید است.

یک روز پس از طوفان شدید حامیان ترامپ به کاپیتول ، نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان گفت که رئیس جمهور باید فورا برکنار شود در غیر این صورت کنگره می تواند وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

نماینده کنگره کالیفرنیا از کاپیتول ، با پیوستن به کسانی که می خواهند کابینه با بیست و پنجمین اصلاحیه برای استعفا از ترامپ استعفا دهند ، گفت: “رئیس جمهور ایالات متحده یک شورش مسلحانه علیه ایالات متحده ایجاد کرده است.”

پلوسی گفت رئیس جمهور می تواند صدمات بیشتری به کشور وارد کند: وی افزود: “هر روز می تواند یک نمایش ترسناک برای ایالات متحده باشد.”

چاک شومر رهبر دموکرات های سنا از کابینه ترامپ خواست تا وی را از سمت خود برکنار کند. در بیانیه ای ، نماینده کنگره گفت که حمله به پایتخت “قیامی علیه ایالات متحده است که توسط رئیس جمهور تحریک شده است ، که نباید یک روز دیگر منصب خود را آغاز کند.”

اصلاحیه 25 به معاون رئیس جمهور و اکثریت کابینه اجازه می دهد رئیس جمهور را برای کار ناکارآمد اعلام کند.

معاون رئیس جمهور سپس رئیس جمهور موقت شد.

“رضایت”

در همین حال نیویورک تایمز فاش کرد که ترامپ اخیراً با چندین همکار در مورد امکان بخشش قبلی خود برای جلوگیری از تحقیقات احتمالی پس از ترک کاخ سفید صحبت کرده است.

این روزنامه با استناد به دو منبع ناشناس با اطلاع از این مذاکرات ، خاطرنشان کرد که رئیس جمهور از زمان شکست در انتخابات چندین بار این موضوع را مطرح کرده و از اعضای تیم خود در مورد تأثیرات قانونی و سیاسی این اقدام س askedال کرده است.

بخشش رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده بی سابقه است ، گرچه ترامپ بارها و بارها در مورد این احتمال به طور علنی صحبت کرده است ، چیزی که بسیاری از کارشناسان از آن سال می کنند.

همچنین به بخشش اعضای مختلف خانواده خود فکر کنید.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *