[ad_1]

مقامات اسرائیلی اعلام کرده اند که از عصر امروز شنبه ، نوجوانان متولد شده قبل از سال 2004 در بسیاری از موارد پس از پایان کار واکسیناسیون برای پرسنل بهداشتی ، سالخوردگان و بزرگسالانی که داوطلب شده اند ، می توانند واکسینه شوند.

اسرائیل در حال حاضر 35 درصد از جمعیت خود ، اولین کشور جهان در این طبقه بندی را واکسینه کرده است ، بسیار جلوتر از سایر کشورها مانند امارات متحده عربی (23) ، ایالات متحده (5 درصد) ، ایتالیا (2 درصد) یا فرانسه. (1 درصد) ، با توجه به داده های جمع آوری شده از وب سایت دنیای ما در داده های مرتبط با دانشگاه آکسفورد.

نوجوانان باید با همراهی یکی از والدین خود در مراکز واکسیناسیون حاضر شده و کارت شناسایی خود را داشته باشند.

این ابتکار عمل در پاسخ به پیشنهاد بنی گانز رهبر آزول و بلانکو است که پیشنهاد می کند نوجوانان واکسینه شوند تا بتوانند مدرسه را از سر بگیرند و بیش از هر چیز بتوانند در امتحانات ثبت نام مناسب خود شرکت کنند.

از این شنبه ، زنان باردار نیز می توانند واکسینه شوند ، اگرچه توصیه می شود تا سه ماهه دوم بارداری صبر کنید.

بیش از 5 میلیون قبل از مارس

هدف این کارزار واکسیناسیون بیش از پنج میلیون اسرائیلی قبل از پایان ماه مارس است. بیش از نیمی از نه میلیون نفر از ساکنان کشور. این کمپین به بیش از 200000 دوز روزانه رسیده است.

افرادی که دوز دوم واکسن دریافت می کنند یک هفته بعد گواهی رسمی دریافت می کنند ، زیرا در صورت تماس با فرد آلوده نباید قرنطینه شوند.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *