[ad_1]

روز پنجشنبه ، مقامات اسپانیایی بازداشت عمومی جدید را رد کردند ، علی رغم اینکه انتظار می رود موارد ویروس کرونا پس از تعطیلات کریسمس و سال نو افزایش یابد ، و گفتند که تشدید محدودیت ها به مناطق خاصی محدود می شود.

وزیر بهداشت سالوادور ایلا در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که وضعیت بهداشتی کشور با افزایش فراوانی ویروس “بسیاری از نگرانی ها” را ایجاد می کند.

به نقل از خبرگزاری فرانسه ، وی گفت: “هفته های پیچیده در پیش است و ما باید دوباره از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشیم.”

ایلا گفت ، اما محدود کردن جمعیت “نه در ذهن ما است و نه اقدامی است كه ما در حال بررسی آن هستیم” ، افزود: محدودیت هایی كه می توانند به دلیل وضعیت هشدار موجود تا ماه مه اعمال شوند كافی هستند.

اسپانیا خاطره بازداشت را که از مارس تا ژوئن سال گذشته در سراسر کشور ، یکی از سختگیرانه ترین موارد در جهان ، رواج داشت ، به خاطر می آورد.

وزیر این سخنان را هنگامی که در مورد تقاضای منطقه مرکزی کاستیا و لئون ، یکی از بیشترین آسیب دیدگان ، برای تحمیل حبس خانگی برای مدت کوتاهی مطرح شد ، بیان کرد.

اسپانیا که از ابتدای شیوع همه گیر بیش از 51000 مورد مرگ را به ثبت رسانده است ، به سد 2 میلیون عفونت ثبت شده نزدیک می شود.

با توجه به وخامت اوضاع ، در ابتدای سال چندین منطقه اسپانیا محدودیت ها را تشدید کرده و به عنوان مثال زمان منع رفت و آمد شبانه یا تعطیلی مشاغل خاص را پیش برد.

بیشتر مناطق همچنین برای هفته ها محیط بسته را حفظ می کنند ، این بدان معناست که شما نمی توانید بدون دلیل قانع کننده ای به منطقه وارد شوید یا از آن خارج شوید.

در کاتالونیا ، یکی از پرجمعیت ترین مناطق ، ترافیک بین شهرداری ها از امروز ممنوع است ، مگر در موارد فورس ماژور.

منطقه 7.5 میلیون نفری دارای سرمایه در بارسلونا همچنین دستور تعطیلی مراکز خرید و سالن های ورزشی ، بارها و رستوران ها را فقط می تواند صبحانه و ناهار را سرو کند و فقط فروشگاه های بزرگ مانند داروخانه ها و سوپرمارکت ها آخر هفته افتتاح می شوند.

بچه ها از 11 ژانویه به مدرسه برمی گردند تا پس از پایان تعطیلات سالانه تا آنجا که ممکن است بازگشت خود را به تأخیر بیندازند.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *