[ad_1]

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، چهارشنبه این هفته دستور یک واکسیناسیون گسترده “با جمعیت کامل” علیه ویروس کرونا را صادر کرد و واکسن Sputnik V را “بهترین در جهان” خواند.

وی در بیانیه های تکثیر شده توسط خبرگزاری روسی TASS گفت: “لطفاً هفته آینده واکسیناسیون جمعی را برای کل جمعیت شروع کنید و آن را با برنامه کاری مناسب انجام دهید ، همانطور که در مورد بیماری های دیگر مانند آنفلوانزا انجام می شود.”

در ماه دسامبر ، روسیه واکسیناسیون بخش های اولویت دار مردم ، به ویژه کارکنان پزشکی و آموزشی را آغاز کرد و به تدریج مصون سازی را برای بیشتر شهروندان گسترش داد.

پوتین دستور می دهد هفته آینده واکسیناسیون کل مردم آغاز شود (بایگانی / تلام)

پوتین گفت که نخست وزیر میخائیل میشوستین هفته گذشته به وی گفت كه “این صنعت نه تنها اهداف و حجم وعده داده شده را برآورده كرده است ، بلكه از اهداف تولید واكسن نیز فراتر رفته است.”

به نقل از اروپا پرس ، وی گفت: “ما باید از واکسیناسیون در مقیاس وسیع به واکسیناسیون انبوه برویم.”

رئیس جمهور روسیه همچنین گفت که “هیچ دارویی دیگر علیه ویروس کرونا از سطح محافظت و سطح ایمنی که Sputnik V نشان می دهد برخوردار نیست.”

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط مرکز عملیات ویروس کرونا ویروس روسیه امروز پس از افزودن بیش از 550 مرگ در روز گذشته از سد 63000 مورد مرگ ویروس کرونا عبور کرد.

این آژانس همچنین خاطر نشان می کند که در 24 ساعت گذشته 22،850 مورد و 566 مورد مرگ و میر کشف شده است که از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ، به ترتیب 3،471،053 و 63،370 نفر بوده است.

پایتخت مسکو با 4320 مورد بیشترین موارد جدید به عنوان شهر ظاهر می شود و پس از آن سن پترزبورگ با 3003 و استان مسکو با 1189 دنبال می شوند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *