[ad_1]

چندین آژانس اطلاعاتی ایالات متحده ، از جمله آژانس امنیت ملی (NSA) ، “بازیگران متولد روسیه” را روز سه شنبه در حملات سایبری اخیر برخی از ادارات و سازمان های دولتی مقصر دانستند. .

در این بیانیه آمده است: “این کار نشان می دهد تهدید مداوم پیشرفته (APT ، احتمالاً برای منشا روسی) بیشتر از همه حملات سایبری اخیر است.”

این بیانیه به طور مشترک توسط NSA ، و همچنین پلیس فدرال ایالات متحده (FBI) ، آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت (CISA) و دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI ، به اختصار به انگلیسی) منتشر شده است.

همه آنها گروه هماهنگی سایبری یکپارچه (UCG) را تشکیل می دهند ، که حدود 18000 مشتری را از بخشهای دولتی و خصوصی تحت تأثیر نرم افزار SolarWinds رمزگذاری می کند ، که CISA ماه گذشته توصیه کرد برای پایان دادن به اتصال هنگامی که فکر می کنید به خطر افتاده است هکرها

به نوبه خود ، UCG اشاره کرد که ده سازمان دولتی در ایالات متحده وجود دارد که تحت تأثیر قرار می گیرند.

در دسامبر گذشته ، CISA هشدار داد که از ماه مارس گذشته چندین آژانس آمریکایی توسط هکرهایی که “صبر ، امنیت عملیاتی و مهارت های تجاری را در این حملات نشان دادند” به خطر افتاده است.

در هفته های اخیر ، واشنگتن روسیه را به پشت این حملات سایبری متهم کرده است ، چیزی که مسکو بارها آن را انکار کرده است. با این حال ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، تصمیم گرفته است تا در قسمت جدیدی از جنگ صلیبی خود علیه غول آسیایی ، به دلیل بحران ویروس کرونا ، اتهامات علیه چین را منحرف کند.

ترامپ در حساب توئیتر خود نوشت: “روسیه ، روسیه ، روسیه یک شعار مورد علاقه است وقتی که اتفاقی برای رسانه های شکست خورده بیفتد ، که به دلایل مالی در بحث احتمال چین بودن متحجر می شود (شاید باشد!)”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، سردبیران ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کنند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *