[ad_1]

FBI امروز دوشنبه سایر مقامات و آژانس های فدرال را از احتمال “اعتراضات مسلحانه” در پایتخت های مختلف ایالتی در روزهای منتهی به مراسم تحلیف قریب الوقوع رئیس جمهور منتخب جو بایدن در 20 ژانویه بر روی پله ها آگاه کرد. از کاپیتول در واشنگتن.

این سند ، که اطلاعات چندین آژانس فدرال مانند وزارت دفاع ، الکل ، دخانیات ، سلاح گرم و مواد منفجره (ATF) یا بخش کنترل مواد مخدر (DEA) را جمع آوری می کند ، دعوت یک گروه راست افراطی است که تبلیغ جدید “حمله” در صورت برکناری رئیس جمهور دونالد ترامپ از دفتر قبل از تحلیف بایدن

  • سهام در توییتر پس از تعلیق حساب ترامپ به شدت افت کرد

در این بولتن که در ابتدا در ABC منتشر شد ، آمده است: “این گروه شناسایی شده همچنین قصد دارد به دفاتر دولتی از جمله منطقه کلمبیا و همه ایالت ها ، اعم از اینکه ایالت ها آرای انتخاباتی برای بایدن یا ترامپ را تصویب کرده اند ، حمله کنند.”

FBI همچنین فاش کرد که اطلاعات مربوط به “تهدیدهای مختلف” نه تنها بایدن را قبل از تحلیف ، بلکه معاون انتخابی رئیس جمهور کامالا هریس و سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی را نیز در اختیار داشته است.

گزارش FBI در حالی افزایش یافته بود که اقدامات امنیتی برای جلوگیری از اپیزودهایی مانند 6 ژانویه که منجر به کشته شدن شش نفر از جمله دو مأمور پلیس کاپیتول شد ، در 6 ژانویه افزایش یافت.

موریل بوثر ، شهردار واشنگتن روز دوشنبه از وزارت امنیت داخلی خواست علاوه بر درخواست FBI برای ارائه “پرونده تهدیدات و اطلاعات احتمالی اطلاعات روزانه” تا 24 ژانویه ، در جلسه تحلیف امنیتی در اطراف کاپیتول امنیت را افزایش دهد.

“من از دموکراسی خود می ترسم زیرا بسیاری از جناح های افراطی در کشور ما مسلح و خطرناک وجود دارند.” بوپر ، که چند روز پیش دستور تمدید وضعیت اضطراری و عصر در واشنگتن را برای 15 روز دیگر صادر کرد ، هشدار داد “ترامپیسم” در 20 ژانویه نخواهد مرد.

ادعای ترامپ برای خشونت باعث افزایش فشارها برای کناره گیری وی قبل از مراسم تحلیف شده است. این امر همچنین منجر به آغاز دادرسی سیاسی یا “استیضاح” علیه وی به جرم “تحریک قیام” شد.

ویروس کرونا

امروز یک نماینده دوم کنگره از حزب دموکرات از نظر ویروس کرونا مثبت ارزیابی شد و همکاران جمهوری خواه را هدف قرار داد که وقتی در حمله چهارشنبه گذشته به کاپیتول در یک اتاق پناه داده شده بودند ، از پوشیدن ماسک خودداری کردند.

پرامیلا جیاپال ، نماینده دموکرات در توئیتر گفت که پس از حبس شدن در یک اتاق امن با سایر قانونگذاران مثبت است.

وی گفت: “بسیاری از جمهوری خواهان از حداقل اقدامات احتیاطی علیه Covid-19 خودداری كرده و ماسك ساده ای را در یك اتاق شلوغ در میان یك بیماری همه گیر استفاده می كنند و این امر باعث ایجاد یك رویداد مهم انتقال در میانه حمله تروریستی ملی می شود.” جیاپال که داوطلبانه خودش را قرنطینه کرد.

وی ادامه داد: “این نماینده مجلس اطمینان داد که آنها” چندین ساعت “در اتاق بوده اند و در طی آن” چند جمهوریخواه نه تنها از پوشیدن ماسک امتناع ورزیده اند ، بلکه همکاران و کارمندان پیشنهادی آنها را نیز مسخره کرده اند “.

به نظر وی ، این نمایندگان “حماقت خودخواهانه” از خود نشان دادند و نباید دیگر روی صندلی های خود بنشینند.

دیروز ، یکی دیگر از مقامات دموکرات ، بانی واتسون کلمن ، اعلام کرد که “پس از قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا” به دلیل شورش های شورشیان ناشی از حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور کناره گیری شده ، آلوده شده است.

برایان مونهان نماینده مجلس ، آخر هفته آخر به مقامات هشدار داد که ممکن است در معرض ویروس کرونا قرار بگیرند در حالی که توسط جمعیتی از طرفداران ترامپ که چهار ساعت گذشته برای جلوگیری از دریافت جوایز پیروزی جو بایدن ، کاپیتول را گرفتند ، محافظت می شود. .

جیک لا ترنر جمهوری خواه گفت هفته گذشته آزمایش ویروس کرونا مثبت بود.

ایالات متحده با بیش از 22.6 میلیون مورد مثبت و 376000 مورد مرگ ، بیشترین آسیب دیده از بیماری همه گیر Covid-19 است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *