[ad_1]

در طی یک هفته ، اکوادورها در میان یک اوج جدید در همه گیری که تهدید به سقوط جدید سلامت ، یک بحران اقتصادی بدون نتیجه مشخص و یک سناریوی چندپارچه سیاسی است ، انتخاب رئیس جمهور ، قانون گذاران و مقامات محلی را انتخاب می کنند ، مخالفان کره. که برای بازگشت به قدرت همه چیز شرط می بندد.

به نظر می رسد این سناریو پس از افشای مجله Semana که ارتش آزادیبخش ملی (ELN) برای تأمین بودجه مبارزات انتخاباتی آندرس آراوز ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، با حمایت رافائل کره ، رئیس جمهور سابق ، کمک مالی کرده است ، حتی پرتنش تر است. علاوه بر این ، طبق اسناد ضبط شده از رهبر گروه کشته شده سال گذشته ، ELN قصد داشت در کشورهای مختلف آمریکای لاتین اقدامی انجام دهد.

اطلاعات مربوط به رایانه های متعلق به آندرس وانگاس لندن ، ملقب به “یوریل” ، رهبر رسانه ای در جبهه ELN بود که سال گذشته در یک عملیات نظامی کشته شد.

به گفته سمنا ، این اسناد گزارش هایی را نشان می دهد كه در آن یوریل اطلاعاتی را در مورد مشاركت اقتصادی میلیونر برای حداقل یك فعالیت در اكوادور ارائه می دهد. رئیس چریک در پیامی خطاب به فیلیپه و گیلرمو ، ارتباطات ELN در آن کشور ، نوشت: “من می خواهم شما راجع به سرمایه ای که برای استاد پروانه جنوبی MS به زوجین داده شده است ، پس از اجلاس جهانی بین المللی مترقی جهانی برای من بگویید “

“اعضای انجمن ما را از سرمایه گذاری 80،000 دلاری که در بارباکواس به شما داده شده مطلع کرده اند. آنها می دانند که این کار برای شروع یک ایده تجاری با متحدان است و موفقیت ما به حمایت از امید بستگی دارد. “

در مورد این موضوع ، رئیس جمهور سابق کره به سمنا گفت که همه چیز “کلاهبرداری بزرگتری” است ، هدف این است که جلوی پیروزی Arauz را بگیریم و او هرگز با نام مستعار “Uriel” صحبت نکرده است.

“من نمی دانم اوریل کیست ، نمی دانم آنها در مورد چه چیزی صحبت می کنند. وقتی در سال 2006 شانس واضحی برای پیروزی در اکوادور داشتم ، آنها فهمیدند که FARC بودجه مرا تأمین می کند … این یک سریال صابونی تکراری است ، آنها ناامید هستند زیرا شکست خواهند خورد. کره گفت: ما قبلاً منتظر چنین کلاهبرداری بودیم ، ما نمی دانستیم که کجا می آید ، اما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد … آنها دیگر نمی دانند چه بگویند یا چه کاری انجام دهند. “

صحنه

در همین حال ، مخالفان سانسور انتخاباتی و سوگیری دولت را محکوم می کنند.

فرانکلین رامیرز ، استاد گروه مطالعات سیاسی Flacso اکوادور ، گفت: “رای دهندگان توسط احزاب مخالف کره کنترل می شوند ، بی اعتمادی زیادی در بخش اجتماعی و سیاسی وجود دارد و خواستار نظارت عمومی و مدنی بر روند کار است.”

به نظر می رسد از میان 16 فرمول ریاست جمهوری که روی صندوق های رأی گیری با یکدیگر روبرو می شوند ، فقط دو نامزد فرصت صعود به دور دوم را دارند ، دونده آراوز و تاجر گیلرمو لاسو. در حالی که ممکن است نیروی سوم ، در یاکو پرز ، رئیس هماهنگی سازمانهای بومی آند ، مشخص شود که چه کسی کشور را اداره خواهد کرد.

Arauz ، 35 ساله ، دلفین انتخاب شده توسط رئیس جمهور سابق کره است که سعی کرد به هر طریقی ظاهر شود ، اما به دلیل تأیید حکم زندان وی برای یک پرونده فساد رد صلاحیت شد و او نمی توانست آخرین لحظه را برآورده کند. شخص

“کورئیزمو به شدت تحت شرایط آزار و اذیت و آزار سیاسی قرار گرفت ، اگرچه Arauz به عنوان بخشی از انقلاب مدنی شکل گرفت و از لحاظ فنی ، سیاسی و عقیدتی تیمی ثابت است ، اما وی به دلیل کمترین آسیب پذیرترین کاندیدا انتخاب شد. آزار و اذیت در اواسط حمله دولت ، این یک تعهد دفاعی بود ، “رامیرز توضیح داد.

فرمول آراوز برای ائتلاف اتحاد برای امید (یونسکو) با کارلوس رباسکال ، نامزد معاون ریاست جمهوری ، که به ارتدکس ترین کره گرایی وابسته نیست و به دنبال صدای طبقه متوسط ​​شهری است ، که تفاوت های آن با کره را نشان می دهد ، تکمیل می شود.

UNES_ خواستار ادغام مجدد منطقه ای کشوری شده است که در یک بحران اقتصادی و سیاسی قرار دارد و در سالهای آخر دولت لنین مورنو بدتر شده است. یکی از بزرگترین نقاط عطف در اکتبر 2019 بود ، هنگامی که هجوم معترضان ، که عمدتا توسط جنبش محلی فراخوانده می شدند ، دولت را تحت کنترل درآوردند و توانستند جلوی لغو یارانه های سوخت را بگیرند ، پیروزی که تنها چند ماه ادامه داشت تا اینکه مورنو موفق شد برای تحمیل آن

در بحبوحه یکی از بدترین شیوع ویروس کرونا ، همزمان با سقوط مردم در خیابان های گوایاکویل ، سقوط بیمارستان ها و عمیق شدن بحران اقتصادی ، مورنو قانونی را برای انعطاف پذیری کار و کاهش گسترده هزینه های عمومی ، مطابق با توافق نامه امضا شده ، با صندوق بین المللی پول

پیشنهاد

در این زمینه ، برای لاسو ، تاجر 65 ساله و سهامدار و رئیس جمهور سابق بانكو گوایاكیل ، راه حل در كاهش “مالیات بر سود سرمایه” ، تقویت دلارسازی و ارتقا entreprene كارآفرینی با ساده سازی مقررات و اطمینان از عدم مداخله دولت است. .

لاسو نامزد اصلی در بخش تجارت با فرمول همراه با آلفردو بوررو – رئیس سابق انجمن بیمارستانهای خصوصی و کلینیکهای اکوادور – بود و قبلا اتحاد Creando Oportunidades (CREO) و حزب سوسیال مسیحی (PSC) را گرد هم آورده است. ) ، دو شکل گیری اصلی سیاسی به راست.

نکات قابل توجه در کارزار لاسو ایجاد اشتغال ، کاهش مالیات و افزایش سرمایه گذاری خارجی است.

آپارسیو کایسدو ، مدیر لیبرال لیبرال مغز اکوادوری و مسئول برنامه دولت لاسو ، توضیح داد که برنامه او “سالهاست که بلوغ می یابد و به دنبال همان خط آزادی و گشایش اقتصادی ، برای سناریوی پسا همه گیر آماده است. “اقدامات اقتصادی عمیق تر”.

در همان زمان ، او از دولت مورنو فاصله گرفت ، به گفته وی “تداوم مبارزات کره گرایی است ، جایی که آنها بر اساس محکومیت یا برنامه عمل نمی کنند ، بلکه از روی بداهه نوازی و ضرورت سیاسی” است.

“دولت مورنو سرانجام به تصرف گروه های بزرگ قدرت حمایت از نامزدی لاسو درآمد ، که تمام تجهیزات رسمی و خصوصی در اطراف آنها حرکت می کند. بدیهی است که او کاندیدایی است که به دستور کار دولت و توافق با صندوق بین المللی پول ادامه می دهد “، وی افزود.

به گفته تحلیلگران ، قطب ایدئولوژیک امکان رای گیری بین آراوز و لاسو را افزایش می دهد و این سناریو نمی تواند برای کوریسمو مطلوب باشد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *