[ad_1]

مقامات بهداشتی انگلیس با وجود برآورد نخست وزیر بوریس جانسون مبنی بر اینکه اثرات عفونت از قبل در تعداد عفونت ها دیده می شود ، برای اولین بار امروز چهارشنبه بیش از 1500 ویروس کرونا در یک روز گزارش شده است. تعطیلی جدید

وزارت بهداشت از مرگ 1564 مورد دیگر خبر داد که منجر به سرشماری موقت 84767 نفر شد. حداقل 3،211،576 نفر از زمان ابتلا به بیماری همه گیر تشخیص داده شده اند که 47،525 نفر بیشتر از سرشماری رسمی اعلام شده در روز سه شنبه است.

جانسون تشدید محدودیت ها را در صورت ضرورت تشخیص نداد – این موارد “تحت بررسی مداوم” هستند ، اما گفت که “برخی علائم شروع به مشاهده می شوند” که نشان دهنده کاهش عفونت در برخی مناطق است. با این حال ، وی هشدار داد که “زودرس” است و از شهروندان خواست که به این اقدامات پایبند باشند.

“نخست وزیر” انگلیس در مجلس عوام ، که به دنبال واکسیناسیون “24 ساعت شبانه روز ، هفت روز هفته است ، گفت:” مردم باید نظم و انضباط را رعایت کنند ، قوانین را دنبال کنند و همکاری کنند تا برنامه واکسیناسیون ادامه یابد. ” “

در مورد انگلیس ، پذیرش در بیمارستان بالاتر از موج اول است ، بنابراین وزیر بهداشت مت هانكوك احتمال مراجعه بیماران به هتل ها برای تخلیه تخت های بیمارستان را افزایش داده است.

در این زمینه ، وی توضیح داد كه دولت در حال مطالعه فرمول هایی برای كاهش “فشار عظیم” بر سیستم بهداشت عمومی (NHS) است ، انتظار دارد كه در هفته های آینده رقم درآمد همچنان افزایش یابد و حتی به سطوح بالاتر در اواسط ماه فوریه ، رسانه های انگلیس گزارش دادند.

به نوبه خود ، نخست وزیر اسکاتلند ، نیکلاس استورجون ، محدودیت های جدیدی را اعلام کرد که از شنبه به محاصره اضافه می شود ، این قبلاً اعمال شده است ، به گونه ای که به جمع آوری سفارشات در رستوران ها محدود شود و مصرف الکل در خیابان را محدود کند ، در تلاش برای از تعاملات اجتماعی جلوگیری می شود.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *