[ad_1]

موازنه اثرات بیماری همه گیر Covid-19 در انگلستان جمعه با 55،761 مورد و 1280 مرگ دیگر به روز شد ، ارقامی که هنوز به حداکثر میزان ثبت شده در این ماه نزدیک هستند ، اما در آنها نگاه کمی مشاهده می شود . تأثیر اقدامات محدود کننده در هفته های اخیر

وزارت بهداشت ، که داده ها را روزانه به روز می کند ، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 3،316،019 مورد و 87،295 مورد مرگ را ثبت کرده است. بیش از 37000 بیمار در بیمارستانها بستری می شوند ، حدود 3600 نفر از آنها تنفس کمکی دارند.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، این هفته خواستار احتیاط شد ، اما تأیید کرد که برخی علائم بهبود در داده های عفونت در حال ظهور است. میزان رشد ویروس در سطح کشور هنوز بین 1.2 تا 1.3 است ، اما در مورد پایتخت ، جایی که قبلاً محدودیت هایی اعمال شده بود ، این رقم بین 0.9 تا 1.3 کاهش می یابد.

کاهش فشار بیمارستان هفته ها طول خواهد کشید و دولت می ترسد که داده ها تا فوریه رو به زوال باشد. گاردین گزارش می دهد ، اوضاع در پایتخت به حدی رسیده است که برخی بیماران از لندن به نیوکاسل ، تقریباً 500 کیلومتری منتقل شده اند.

سفارش

جانسون از شهروندان خواست تا در آخر هفته حرکت نکنند و حرکات خود را محدود کنند ، همچنین در تلاش برای به دست آوردن زمان در حالی که برنامه واکسیناسیون پیشرفت می کند. طبق گفته وزارت بهداشت ، بیش از 3.2 میلیون نفر قبلاً واکسینه شده اند که از این تعداد حدود 443000 نفر قبلاً دوز دوم را دریافت کرده اند.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *