[ad_1]

انگلیس جهش جدیدی را در به اصطلاح “نوع انگلیسی” ویروس کرونا کشف کرده است. به گفته متخصصان ، این ممکن است باعث کاهش اثر واکسن های فعلی شود.

در تجزیه و تحلیل 214159 نمونه از این نوع ویروس ، محققان آژانس بهداشت عمومی (PHE) یازده مورد جهش E484K را یافتند که در هر دو نوع برزیل (B1128) و آفریقای جنوبی (B1351) مشاهده می شود.

جولیان تانگ ، ویروس شناس از دانشگاه لستر در مرکز انگلیس ، گفت که این یک یافته “نگران کننده” است ، البته “تعجب آور نیست” ، با توجه به اینکه ویروس جهش می یابد.

این ویروس شناس بر اهمیت رعایت محدودیت های فعلی اصرار می ورزد ، زیرا ویروس ها “نه تنها گسترش نمی یابند بلکه گسترش می یابند” تا خود را با محیط سازگار کنند.

وی همچنین هشدار داد که گسترش این جهش در نسخه انگلیسی می تواند بر اثربخشی واکسن ها تأثیر بگذارد ، همانطور که در واکسن های برزیلی و آمریکای جنوبی اتفاق می افتد.

دانشگاه کمبریج انگلیس مطالعه ای منتشر کرده است که توضیح می دهد واکسن Pfizer-BioNTech در برابر نسخه انگلیسی موثر است ، اما در صورت وجود جهش E484K “کمتر کارآمد” است. این امر به “سطح قابل توجهی بالاتر آنتی بادی برای خنثی سازی ویروس” نیاز دارد.

از خانه خارج نشوید

به ساکنان مناطقی در انگلیس که انتقال ویروس کرونا ویروس آفریقای جنوبی پیدا شده است – از جمله مناطقی از لندن – هشدار داده شده است که خانه های خود را ترک نکنند و اقدامات شدید برای محافظت در برابر ویروس انجام دهند.

در همین راستا ، وزیر دانشگاه ها ، میشل دونلان ، در اظهارات خود به کانال تلویزیونی انگلیس گفت که شهروندان قبل از اینکه از خانه خود خارج شوند ، “حتی اگر برای خرید غذا بروند” باید “خوب فکر کنند”.

دونلان اصرار داشت كه ساكنان باید از محدودیت های “تا آخرین مورد” پیروی كنند ، با توجه به اینکه انگلیس در مرحله “خطرناك” همه گیر است.

دیروز ، مقامات انگلیس یک کمپین گسترده را برای آزمایش ویروس کرونا در هشت منطقه از انگلستان آغاز کردند ، جایی که مواردی از سویه جدید ویروس ، که در آفریقای جنوبی ظاهر شد ، پیدا شد.

در مناطق آسیب دیده – که مناطقی از لندن را شامل می شود – جمعیت کلی حدود 80،000 نفر است.

وزارت بهداشت انگلیس گفت که از 22 دسامبر ، 105 مورد از گونه آفریقای جنوبی در این مناطق کشف شده است ، از جمله 11 مورد بدون ارتباط قابل مشاهده برای سفر.

به گفته مت بهداشت هنكوك ، وزیر بهداشت ، انجام هر كاری برای جلوگیری از انتقال این گزینه “امری حیاتی” است و وی از ساكنان مناطق آسیب دیده خواست كه تحت آزمایش قرار بگیرند ، چه علائمی داشته باشند و چه نداشته باشند.

در همین حال ، تیم هایی از پرسنل بهداشتی ، آتش نشانان و داوطلبان در حال کار برای تحویل و جمع آوری کیت های تست خانه به خانه برای تکنیک واکنش زنجیره ای پلیمراز معروف به PCR هستند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *