[ad_1]

اعلام تشدید قرنطینه در انگلیس به معنای تغییر در نحوه کار ، به عنوان مثال صندلی های مدرسه است. این دسته دوم به دلیل پیشرفت ویروس کرونا در آن کشور برای دو هفته آینده بسته بود و موسسات کیسه هایی را برای پرداخت هزینه وعده های غذایی کودکان به خانواده های ذینفع توزیع کردند.

این جنجال زمانی پیش آمد که برخی والدین شروع به حدس و گمان در مورد تورهایی کردند که کیسه ای که برای دو هفته برای تغذیه فرزندان خود داشتند ، شامل سه سیب ، دو موز ، دو هویج ، دو عدد سیب زمینی ، یک جعبه لوبیا ، نان لاکتال با برش های پنیر ، کمی رشته و پنج شیرینی

اینها غذاهایی است که ایالت انگلیس برای استفاده دانشجویان در دو هفته جدید زندان فراهم کرده است. طبق قانون این کشور ، این مقدار “ناهار غذا” در طول اقامت در خانه باید کافی باشد.

گرچه ارزش غذای دریافتی باید حدود 30 پوند باشد ، مادری که عکس را منتشر کرد گفت که بیش از 5 برای این محصولات هزینه نمی شود. وی خواست که ناشناس بماند ، به بی بی سی گفت: “وقتی این را باز کردم بسته غذایی من به محتویات نگاه کردم ، خیلی احساس غم و افسردگی کردم.

“بقیه غذا کجا رفت؟” چرا اینقدر بد است؟ او اضافه کرد.

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون پس از جنجال بر سر این موضوع صحبت کرد. رئیس جمهور تصاویر منتشر شده در اینترنت را “شرم آور” توصیف کرد و از کیفیت غذا انتقاد کرد. وی گفت: “آنها وحشتناک هستند و به خانواده هایی که آن را دریافت کرده اند توهین است.”

در بیانیه ای برای بی بی سی ، یک خانواده کم درآمد دیگر گفت که نان منجمد ، گوجه کنسرو شده ، رشته و پنیر زرد رنده شده را در یک کیسه پلاستیکی و بیسکویت دریافت کرده است. دیگران گفتند که یک بسته آرد و دستورالعملهای ورز دادن و پخت هشت نان دریافت کردند. مادر دیگری تعجب کرد ، “فقط با یک سیب زمینی چه کار کنم؟”

ویکی فورد ، وزیر امور کودکان و خانواده ها قبل از این اختلاف اظهار داشت که “عکس های به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی کاملاً غیرقابل قبول است و منعکس کننده سطح بالای وعده های غذایی رایگان مدرسه نیست که امیدواریم برای کودکان ارسال شود.”

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت که وی از بسته های توزیع شده کاملاً خشمگین است و خاطرنشان کرد که دولت “از هر مدرسه ای که بخواهد از ارائه دهندگان شکایت کند حمایت خواهد کرد”

“به عنوان یک پدر و مادر ، من به این فکر کردم که چگونه انتظار می رود خانواده پذیرنده در صورت لزوم پنج وعده غذایی (برای فرزندان) تهیه کنند. این غیرقابل قبول است و ما آن را تحمل نخواهیم کرد “.

کمیسر انگلیس برای کودکان ، آن لانگفیلد ، تأمین کنندگان دولت را به ارائه “غذای واقعی به مقدار واقعی برای خانواده های واقعی” فرا خوانده است. از طرف خود ، مكس دیوی ، متخصص اطفال گفت كه این غذا “برای كودكان و جوانان به اندازه كافی مغذی نیست.”

شرکت تحویل غذا گفت که “بلافاصله” اتفاقات را بررسی خواهد کرد و “این محتوای استاندارد یکی از بسته های ما را نشان نمی دهد.”

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *