[ad_1]

وزارت بهداشت انگلستان این جمعه موجودی بیماری همه گیر Covid-19 را با بیش از 40،000 مورد ویروس کرونا ویروس جدید به روز کرد ، آستانه ای که انگلیس طی شش روز از آن فراتر نرفته است و این امر به حدود 1400 مرگ ناشی از بیماری پیوند می دهد ، مرتبط با ویروس SARS-COV-2.

به طور خاص ، مقامات بهداشتی 3،583،907 مثبت را ثبت کردند که 40261 مورد بیشتر از روز پنجشنبه بود ، در حالی که تعداد مرگ و میرها با افزایش 4011 مورد دیگر افزایش یافته است و از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر به 95941 نفر رسیده است. حدود 38500 بیمار در بیمارستانها بستری می شوند که تقریباً 4000 نفر از آنها با دستگاه تنفس ارتباط دارند.

در هفته های اخیر ، انگلستان اقدامات خود را در برابر افزایش تصاعدی عفونت ها تشدید کرده است ، که باعث افزایش تعداد موارد و تعداد پذیرش ها به سطح بی سابقه ای شده است. با این حال ، به گفته مشاوران رئیس اجرایی بوریس جانسون ، اثرات احتباس در حال حاضر دیده می شود و میزان تولید مثل ویروس بین 0.8 تا 1 است.

با این حال ، مقامات در سرزمین های مختلف انگلیس اعتراف کرده اند که بازگشت به حداقل حالت عادی در کوتاه مدت را پیش بینی نمی کنند. این جمعه ، رابین سوان ، رئیس بهداشت ایرلند اذعان کرد که تصور اینکه همه اقدامات در 5 مارس ، تاریخی که از نظر تئوری اعمال می شوند ، لغو شوند ، “غیر واقعی” است.

در همان زمان ، کمپین واکسیناسیون تسریع شد و در دوز اول به بیش از 5.3 میلیون نفر رسید. طبق گزارش وزارت بهداشت ، تقریباً 467،000 دوز دوم دریافت کردند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *