[ad_1]

نخست وزیر بوریس جانسون روز چهارشنبه اعلام كرد كه افرادی كه از برخی كشورهای “پرخطر” مانند آمریكای جنوبی ، آفریقای جنوبی و پرتغال به انگلیس برمی گردند ، باید به مدت ده روز در “اقامتگاه های ارائه شده توسط دولت” قرنطینه اجباری داشته باشند. روز پس از بیش از 100000 مرگ.

جانسون در یک جلسه سوال در پارلمان انگلیس توضیح داد که این اقدام جدید ، که هفته آینده با جزئیات گزارش می شود ، جلوگیری از رسیدن انواع جدید ویروس کرونا به انگلستان است.

همانطور که نخست وزیر به نمایندگان مجلس اطلاع داد ، بازدید کنندگان یا ساکنان باید مستقیماً از فرودگاه منتقل شده و به هتل های دولتی منتقل شوند.

جانسون گفت که وزارت بهداشت و خدمات انسانی در تلاش است “هرچه سریعتر” امکانات قرنطینه را راه اندازی کند.

وی همچنین تصریح کرد که طبق قرنطینه ای که تقریباً کل کشور را تحت کنترل دارد ، ترک خانه برای سفر به خارج از کشور یا به دلایل تفریح ​​غیرقانونی است.

بنابراین ، وی توضیح داد ، در بنادر و فرودگاه ها ، آنها از مردم دلیل ترک خود را می پرسند و به آنها دستور می دهند که اگر دلیل خوبی برای سفر ندارند ، به خانه های خود بازگردند.

از طرف خود پریتی پاتل وزیر کشور همچنین به نمایندگان مجلس اطلاع داد که جزئیات کامل برنامه های قرنطینه هتل تا هفته آینده اعلام نخواهد شد.

به گفته این مقام انگلیسی ، افراد زیادی هستند که روزانه وارد کشور می شوند و دولت می خواهد برای جلوگیری از به خطر انداختن برنامه واکسیناسیون ویروس کرونا توسط انگلیس ، این تعداد را کاهش دهد.

تخمین زده می شود هزینه هتل یا محل اقامت که توسط دولت کنترل می شود ، به عهده مسافران خواهد بود.

وی همچنین گفت که پلیس کنترل افرادی که باید منزوی شوند را تشدید می کند و دولت همچنان به اعمال ممنوعیت “لیست قرمز” افرادی که از کشورهای خاص وارد می شوند ، اعمال خواهد کرد.

افرادی که از 22 کشور وارد کشور می شوند و امکان ورود به آنها وجود ندارد ، از جمله شهروندانی که به خانه بازمی گردند ، باید بدون استثنا به مدت ده روز در انزوا باشند.

در مورد افرادی که می خواهند انگلستان را ترک کنند ، آنها باید یک بیانیه کتبی در مورد چرایی سفر خود ارائه دهند ، “رفتن به تعطیلات دلیل قابل قبولی نیست”.

از سوی دیگر ، نخست وزیر اعلام کرد که برای اکثر دانش آموزان ، به استثنای کودکان آسیب پذیر و کارگران اصلی ، مدارس می توانند تا 8 مارس تعطیل شوند.

وی همچنین اعلام کرد که دولت در 22 فوریه طرحی را برای خروج مرحله ای از قرنطینه تنظیم خواهد کرد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *