[ad_1]

رئیس جمهور سابق و رهبر حزب حاکم اوو مورالس این یکشنبه “جنگ کثیف اطلاعات غلط علیه واکسن Sputnik V روسیه” را چند روز پس از اعلام توافق نامه خرید بولیوی دو میلیون دلار از روسیه را محکوم کرد.

رهبر سابق گفت: “به لطف وجدان مردم ، ما در حال بازگرداندن دموکراسی و داشتن یک دولت قانونی با متحدان در سراسر جهان برای مبارزه با ویروس کرونا هستیم. این یک مزیت بزرگ است که امکان همکاری با بولیوی را در مورد اختلافات ایدئولوژیکی مورد احترام ما فراهم می کند.”

وی افزود: “جنگ کثیف اطلاعات غلط علیه واکسن Sputnik V روسیه ، که رئیس جمهور ما لوئیس آرس به موقع آن را تضمین می کند ، حق سلامتی و زندگی مردم را نقض می کند. ما محکوم می کنیم که منافع سیاسی و اقتصادی به دلایل ایدئولوژیکی به این واکسن حمله می کنند.”

این هفته ، Arce اعلام کرد که توافق نامه ای برای به دست آوردن 5.2 میلیون دوز Sputnik V امضا کرده است که ورود آن از اواخر ماه مارس آغاز می شود.

دولت امیدوار است که بین این دوزها و آنهایی که قبلاً با کواکس موافقت کرده اند ، سازوکاری که سازمان بهداشت جهانی برای اطمینان از توزیع یکنواخت واکسن ها در سراسر کره خاکی ایجاد کرده ، بتواند 80٪ از جمعیت را تلقیح کند.

بولیوی در حال حاضر بیش از 192000 مورد تأیید شده دارد و همزمان با تجربه موج دوم بیماری همه گیر در پرجمعیت ترین شهرهای این کشور ، به 9200 مورد مرگ نزدیک می شود.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *