[ad_1]

رئیس جمهور پیشین اوو مورالس پس از بستری شدن در ویروس کرونا در بیمارستان ، این یکشنبه در بولیوی مرخص شد و قبل از ترک کلینیک گفت که فقط احساس “هیجان و سرفه” می کند و از بولیوی خواست “مراقبت” کند تا “ویروس را شکست دهد”.

تقریباً دو هفته پیش ، رئیس جمهور سابق آزمایش مثبتی انجام داد و اندکی بعد پذیرفته شد: “من هیچ علامتی احساس نکردم ، اما وقتی آنها آزمایش را انجام دادند ، تأیید شد. من چیزی جز تحریک و سرفه احساس نمی کردم. چیزی جز سردرد و گلودرد از سرفه. “، او در یک کنفرانس مطبوعاتی با پزشکان خود در کلینیک در لس اولیووس گفت:” روزنامه Los Tiempos.

وی در مورد توییتر.

وی گفت: “من از دعاهای کلیساهای مختلف ، تشریفات آماوتها ، تماسها و پیامهای # بولیوی و خارج از کشور بسیار سپاسگزارم و به من نیرو می دهم تا بر ویروس غلبه کنم ، که متأسفانه بسیاری از خانواده ها در سراسر جهان به آن مبتلا هستند.” نتیجه گیری.

مورالس پس از تجربه بیماری از دست اول ، گفت که می فهمد برای مراقبت از خودش و جلوگیری از عفونت باید کارهای بیشتری انجام شود.

وی قبل از ترک کلینیک گفت: “شما باید از خود مراقبت کنید ، برای جلوگیری از این یک مشکل منطقه ای نیست ، بلکه یک مشکل جهانی است و مهمترین مسئله پیشگیری است.

بولیوی ، مانند سایر مناطق ، افزایش جدیدی در موارد و مرگ و میرها را تجربه می کند و در حال حاضر به ترتیب تقریباً 200000 و تقریباً هزار نفر به آن افزوده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *