[ad_1]

دولت ایالات متحده با اقدام سریع دیگر در مبارزه با Covid-19 موافقت کرده است که واکسن های موجود را برای فروش در داروخانه های اصلی کشور منتشر کند. این استراتژی هفته آینده ، یکشنبه ، 11 فوریه آغاز می شود و بنابراین تعداد دسترسی میلیون ها آمریکای شمالی گسترش می یابد. این در مجموع 6500 مرکز فروش و توزیع 1 میلیون دوز حداقل در این مرحله اول خواهد بود.

همانطور که جف زینتس ، هماهنگ کننده کاخ سفید علیه Covid-19 انتظار داشت ، “داروخانه ها در اکثر جوامع به راحتی در دسترس هستند. این یک گام حیاتی در تأمین مکانهای مناسب و قابل اعتماد برای واکسیناسیون در جامعه در جامعه است. “

داروخانه هایی که واکسن ارائه می دهند شامل CVS ، Walgreens ، Rite Aid ، Waltmart و Costco و همچنین شبکه های مستقل است. کاخ سفید گفت که همه این زنجیره ها بلافاصله در همه ایالت ها درگیر نخواهند شد.

هماهنگ کننده کاخ سفید برای Covid-19 همچنین خاطرنشان کرد که تولیدکنندگان واکسن Pfizer و Moderna برای تهیه دوز تولید را افزایش می دهند.

علاوه بر این ، تعداد واکسن هایی که به ایالت ها می روند 5 درصد دیگر افزایش یافته است که باعث می شود حجم کل واکسن های خریداری شده در هفته به حداقل 10.5 میلیون دوز افزایش یابد.

کاخ سفید همچنین اعلام کرده است که هزینه های دولت برای ماسک ، دستکش و بسیج نیروهای گارد ملی با هزینه 3 میلیارد دلار بیشتر خواهد بود ، چیزی که نیازی به رای گیری در کنگره ندارد. به همین ترتیب ، کارکنان واکنش سریع کوید درخواست خود را از کاپیتول برای تصویب بسته جدیدی از انگیزه های اقتصادی در پاسخ به بیماری جهانی تکرار کردند.

وی افزود: “ایالت ها برای اقدامات بیشتر به آزمایشاتی ، توالی ژنومی و مراكز واكسیناسیون انبوه نیاز دارند.”

به همین دلیل ، دولت این داده ها را اعلام کرد که برای اولین بار از زمان بروز بحران نشان می دهد ، تعداد افراد واکسینه شده بیشتر از افراد آلوده است. تاکنون 26.5 میلیون واکسن تزریق شده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *