[ad_1]

دولت ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد که دستگیری های مهاجرتی معمول در مراکز واکسیناسیون علیه این افراد را انجام نخواهد داد ویروس کرونا.

در بیانیه وزارت امنیت ملی (DHS) آمده است که سایت های واکسیناسیون “مناطق حساس” در نظر گرفته می شوند و عوامل مهاجرت معمولاً دستگیری نمی کنند.

این گزارش خاطر نشان می کند که دستگیری تنها در “فوق العاده ترین شرایط” انجام خواهد شد.

این اطلاعیه نمونه دیگری از رویکرد مصالحه آمیزتر در مورد مهاجرت غیرقانونی است که توسط دولت رئیس جمهور جو بایدن اتخاذ شد و وی به سرعت به سیاست مشترک مهاجرت سلف خود روی آورد.

در بیانیه ای ، DHS گفت این “همه افراد را” بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت “تشویق می کند تا واکسن را در صورت داشتن شرایط دریافت کنند ، خاطرنشان کرد که آژانس و شرکای فدرال آن” از دسترسی برابر به واکسن های Covid-19 و مراکز توزیع کاملاً پشتیبانی می کنند. واکسن برای اسناد بدون سند. مهاجران. “

DHS همچنین بر آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) نظارت می کند ، که برای ایجاد مراکز واکسیناسیون در سراسر کشور با دیگر آژانس های دولتی فدرال همکاری می کند.

دولت آمریكا كلینیك های بهداشتی و همچنین مدارس و عبادتگاه ها را به عنوان مكان های حساسی در نظر می گیرد كه دستگیری های “منظم” در آنها انجام نخواهد داد. در طی سالها ، این امر باعث شده تا برخی از افراد برای جلوگیری از اخراج از کشور به کلیساها پناه ببرند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *