[ad_1]

از آنجایی که این کشور بیش از 80 هزار مورد مرگ ویروس کرونا از زمان ابتلا به بیماری همه گیر داشته است ، دولت ایتالیا روز چهارشنبه اعلام کرد که وضعیت اضطراری را تا 30 آوریل تمدید می کند ، در حالی که جزئیات حکم اعمال محدودیت های جدید در روز شنبه را شرح می دهد.

روبرتو اسپرانزا ، وزیر بهداشت ، وزیر بهداشت ، امروز هنگامی كه در مجلس نمایندگان اعلام كرد كه دولت تصمیم گرفته است كه وضعیت اضطراری را در سطح ملی تا ماه مه تمدید كند ، پرسید: “سلامت ایتالیا برای دور ماندن از نبرد سیاسی”.

اسپرانزا بدین ترتیب اشاره ای به تلاقی نخست وزیر جوزپه كنته و سناتور رسمی و نخست وزیر پیشین ماتئو رنزی كرد كه وی تهدید به برداشتن دو وزیر كابینه را بر عهده داشت و بقای دولت را تهدید كرد.

از جمله دیگر اختیارات ، “وضعیت اضطراری” که در 31 ژانویه 2020 اعلام شد و متعاقباً تمدید شد ، امکان بسته شدن مرزها و ممنوعیت پرواز به و از کشورهایی را که ایتالیا به عنوان یک خطر اپیدمیولوژیک تلقی می کند ، ممکن می کند.

اسپرانسا همچنین به نمایندگان مجلس گفت كه دولت “تصمیمی” برای “تأیید” ممنوعیت سفر بین 20 منطقه كشور در فرمانی دارد كه كنته طی چند ساعت آینده امضا خواهد كرد ، این قانون از شنبه ، شنبه ادامه خواهد داشت.

وزیر با توجیه محدودیت های جدید گفت: “محدودیت در پذیرش حداکثر دو نفر که در خانه با هم زندگی نمی کنند نیز حفظ می شود” و گفت: “اپیدمی در ایتالیا دوباره در یک مرحله گسترده است و ما نمی توانیم آن را پایین بیاوریم. امنیت شما “.

اسپرانزا همچنین پیشنهاد كرد كه مدیر اجرایی بر اساس مناطقی كه خطر اپیدمیولوژیكی را نشان می دهد ، زرد ، نارنجی یا قرمز ، با اقدامات ویژه برای هر كدام ، تقسیم ایتالیا را ادامه دهد.

مطابق اظهارات وزیر ، تازگی این امر معرفی “منطقه سفید” یا منطقه کم خطر است که در آن موزه ها و تئاترها مجاز به افتتاح هستند ، اگرچه اجرای “به زودی” را “دشوار” می داند.

بعد از ارائه اسپرانزا ، كنته بعد از ظهر امروز جلسه كابینه ای را برگزار می كند و در آن جلسه باید با وزیران خود متن نهایی وضعیت تمدید وضعیت اضطراری و فرمان بعدی تنظیم كنندگان را تعیین كند.

چهارشنبه این هفته ، وزارت بهداشت گزارش 15،744 مورد جدید عفونت ، با 9 نتایج مثبت در هر 100 آزمایش انجام شده در سراسر کشور ، در مقایسه با آمار ابتدای هفته ، 9 نتیجه مثبت است.

در همان زمان ، با 507 کشته در 24 ساعت گذشته ، این کشور از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر به 80326 کشته رسیده است.

در سطح بهداشت ، دولت کانته قبلاً 800730 نفر را از طریق یک کارزار داوطلبانه رایگان و 27 دسامبر واکسینه کرده است که امیدوار است در سه ماهه اول به شش میلیون نفر برسد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *