[ad_1]

دولت ایتالیا جمعه بعد از تأخیر در هفته های اخیر Pfizer ، کاهش بیشتر واکسن های موجود در Moderna را محکوم کرد و از شرکت ها خواست “قراردادها را رعایت کنند”.

کمیسیون امروز گفت: “هر روز اخبار بدتری نسبت به خبر قبلی منتشر می شود. واکسن ها مهمترین چیزهایی هستند که امشب بیرون می آیند و به همین ترتیب باید همه کسانی که آن را تولید می کنند ، خریداری می کنند و تحویل می دهند”. به ویژه برای همه گیری دومنیکو آرکوری در یک کنفرانس مطبوعاتی هنگامی که وی ناراحتی دولت را از اخراج های پی در پی تأمین کنندگان اعلام کرد.

“به دلیل تأخیرهای Pfizer ، دقایقی پیش Moderna به ما اطلاع داده بود که برای هفته 9 فوریه ، از 166،000 دوز برنامه ریزی شده ، 132،000 ، 20٪ کمتر خواهد داشت”.

“آرکوری” اظهار داشت که دولت در حال تجزیه و تحلیل مسیر قانونی و سیاسی از طریق نمایندگی است اتحادیه اروپا. برای رسیدن واکسن ها.

این مقام مسئول گفت علی رغم این واقعیت که “واکسن ها همچنان کاهش می یابند” ، این کشور قبلاً موفق به تجویز هر دو دوز دارو به 392504 نفر شده است.

شکایت Arcuri ، در شرایطی که Pfizer Italia مجبور شد حداقل سه هفته شروع واکسیناسیون در افراد بالای 80 سال را به تأخیر بیندازد ، در حالی صورت گرفت که این کشور قبلاً 1،713،362 دوز را به مردم ، به ویژه کارکنان ، بهداشت و دارو داده بود.

تا به امروز ، 87381 نفر در ایتالیا بر اثر ویروس کرونا در سناریوی کاهش تدریجی تعداد مثبت در این کشور جان خود را از دست داده اند که در هفته گذشته به ازای هر 100 آزمایش انجام شده ، حدود پنج عفونت جدید باقی مانده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *