[ad_1]

طبق گزارش ها آژانس خانه ملت، ابوالفضل ابوترابیدر جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه ، 19 ژوئیه) ، در سخنرانی خود بین دستورات خود ، با بیان اینکه پس از یک آزمون انتخاباتی در سال 1400 ، ما منتظر اقدام عملی برای حل مشکلات موجود هستیم ، گفت: مشکلاتی مانند جنگ اقتصادی ، بیماری کرونر قلب ، خشکسالی ، کمبود برق و از بین رفتن اعتماد عمومی.

نماینده مردم نجفاد ، تیرانا و کرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم به لطف انتخاب هوشمندانه خود در انتخابات ریاست جمهوری با رای خود فریاد تغییر را می زنند ، گفت: مردم از اداره آقای خسته شده اند. کاخ روحانی؛ آنها از دست دادن اقدامات مهمی مانند ساختن خانه ، عدم ساخت پالایشگاه و دهها اقدام دیگر که در زمان آقای روحانی با وعده سیب و گلابی کشور را ترک کردند ، خسته شده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه سرویس های امنیتی باید پاسخگو باشند ، تأکید کرد: آیا این اقدامات عمدی بوده است؟ نحوه اداره کشور در هشت سال گذشته با ورود مرد به زمین مردم ایران را تضعیف کرده است ، مانند سابقه درخشانی که قبلا در جنگ تحمیلی و در شرایطی داشت که همه معیارهای عقلانی شکست در جنگ با رژیم بعث. مقامات پیروز شدند و کشور به یک ابرقدرت نظامی تبدیل شد.

ابوترابی با اشاره به تجربه عقیدتی پیچیده و خطرناک در مبارزه با داعش که فقط توسط سرویس های اطلاعاتی کشورهای متخاصم برای ایران ایجاد شد ، گفت: اما با میدان شهید حاج قاسم سلیمانی تهدید به فرصتی تبدیل شد و ایران سیاسی شد ابرقدرت “شد.

نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: جنگ با بیماری کرونر قلب تحت فشار تحریم های اقتصادی ایران را به فرصتی تبدیل کرد و کشور ما تولید ماسک را از 6 میلیون به بیش از 40 میلیون و در تولید و صادرات افزایش داد. طرفداران ، واکسن های تاج و تولیدات مربوط به مواد مخدر و الکل به صادر کننده تبدیل شده اند و ما 20 سال را در یک سال گذرانده ایم.

وی گفت: “ما به یک ابرقدرت نظامی ، یک ابرقدرت سیاسی و یک ابرقدرت تولید کننده واکسن کرونر تبدیل شده ایم.” مطمئن باشید نتیجه جنگ اقتصادی ما ابرقدرت اقتصادی ایران است. البته علاوه بر همدلی و اتحاد که عامل اصلی پیروزی است ، مانند دوران محافظت مقدس ، کارمندان باید در کنار مردم باشند و صادقانه با مردم صحبت کنند تا بتوانیم اعتماد از دست رفته را در جامعه برگردانیم.

ابوترابی با بیان اینکه ما مشکلات بزرگی داریم اما فرصت هایی نیز داریم ، افزود: “ما جوانان تحصیل کرده ، منابع طبیعی و جغرافیای عالی داریم. حلقه مفقوده ما یک مجریه قوی بود. در انتخابات اخیر مرد این منطقه و دولت انتخاب شد. ما امیدوارم بتوانم پاسخ دهم. تهدیدها “فرصتی شوید.

این عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به مشکل آب گفت: این یک مسئله چالش برانگیز است ، جنگ آبی که در کشور بوجود آمده است و ما باید با همدلی ، وحدت و نگاه ملی مشکل آب را حل کنیم. امروز ما پروژه هایی داریم که من آنها را پروژه های پت و مت می نامم ، یعنی آب چهارم باتیاری ، منطقه سیاسی اصفهان 900 کیلومتری رودخانه کارون برای خلیج فارس ریخته می شود و 200 تریلیون تن برای نمک زدایی هزینه می شود و سپس به اصفهان انتقال می یابد هیچ نتیجه ای.

سرانجام ، عضو کمیته امور داخلی و شوراها خاطرنشان کرد: چه عقل سلیمی آب شیرین را در چشمه های رودخانه کارون در چهارمال و بختیاری و اصفهان 900 کیلومتری خلیج فارس می برد و سپس دوباره در اصفهان انتقال می دهد قیمت بالا

انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *