[ad_1]

حداقل سه نفر در روز شنبه در طوفان شدید برفی که روز جمعه در اسپانیا ثبت شد ، کشته شدند ، جایی که صدها راننده مسدود شده بودند ، فرودگاه مادرید بسته شد و قسمت اعظم کشور فلج شد ، اما انتظار می رود هفته آینده که بدترین دما خواهد بود 15 درجه زیر صفر.

وزیر کشور فرناندو گراند-مارلااسکا صبح امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی اطمینان داد: “اگرچه تعداد تصادفات نسبتاً محدود است ، با وجود شرایط جوی بسیار شدید ، ما باید از سه کشته پشیمان شویم.”

طبق گزارش خبرگزاری فرانسه ، این بارش ها در اسپانیا شدیدترین بارش در 50 سال گذشته است که ناشی از عوامل مختلف نامطلوب و طوفان Philomena است و جمعه شب و تا همین امروز شنبه ثابت بود ، که باعث تحمیل سیگنال قرمز برای پنج منطقه از مرکز شد در کنار

ابتدا اتوبوس های عمومی و جمع آوری زباله ها در منطقه مادرید متوقف شدند و تصمیم بر این شد که ساعت های معلق برای تعطیلات که برای دوشنبه آینده برنامه ریزی شده بود ، دوباره شروع شود.

علاوه بر این ، فرودگاه بین المللی باراخاس از جمعه شب تعطیل است و به “دلایل امنیتی” روز شنبه در طول روز ادامه خواهد داشت.

روز جمعه حدود سی پرواز لغو شد و همین تعداد مجبور به فرود در جای دیگری شدند.

خوزه لوئیز مارتینز-آلمیدا ، شهردار مادرید در ویدئویی که جمعه شب منتشر شد ، گفت: “امروز روز دشواری است ، اما فردا (شنبه) دشوارتر خواهد بود.”

علاوه بر این ، بر اساس اعلام سازمان حمل و نقل ، برف باعث ترافیک در حدود 400 جاده شد.

در همین راستا ، آژانس امنیت و شرایط اضطراری منطقه مادرید اظهار داشت که “تمام شب برای کمک به” رانندگان مسدود شده کار کرده و تصریح کرده است که باید “هزار وسیله نقلیه” را کمک و آزاد کند.

در پایتخت که از سال 1971 شاهد چنین بارش برفی نبوده است ، اسکی بازان و حتی یک مرد سورتمه کشیده شده توسط پنج سگ را می توان در پورتا دل سول معروف دید.

علاوه بر مادرید ، آراگون (شمال شرقی) ، منطقه والنسیا (شرق) ، کاستیا-لا منچا (مرکز) و کاتالونیا (شمال شرقی) مناطقی هستند که بیشتر تحت تأثیر این طوفان قرار گرفته اند.

طبق آژانس پیش بینی هواشناسی AEMET ، حداقل 20 سانتی متر برف باید امروز در مادرید و در فلات در مرکز کشور ریخته باشد. تا نیم متر برف می تواند بلندترین مناطق این منطقه از کشور را پوشش دهد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *