[ad_1]

جو بایدن ، حزب دموکرات ، قصد دارد روز چهارشنبه ، اولین روز ریاست جمهوری خود در ایالات متحده ، لایحه ای را برای تنظیم 11 میلیون فرد فاقد اسناد و مدارک غیرقانونی که به مدت هشت سال در این کشور زندگی می کنند ، معرفی کند ، این یک تغییر اساسی پس از سیاست های ریاضتی است. امروز رسانه های آمریکایی گزارش دادند ، مهاجرت دولت دونالد ترامپ.

این قانون که پیش از این تهیه شده و پیش بینی می شود صدها صفحه باشد ، شامل مسیری مستقیم به سمت شهروندی به اصطلاح “رویابین ها” است ، جوانانی که از کودکی به طور غیرقانونی به ایالات متحده می آیند و از هزاران نفر به کشورهای آمریکای مرکزی کمک می کنند. از مهاجران غیرقانونی گزارش می کند CNN و سایر مراکز عمده فروشی.

با این لایحه ، بایدن پس از چهار سال سیاست های محدودكننده و اخراج گسترده ترامپ ، به دنبال تحقق وعده مهم مبارزاتی برای رای دهندگان لاتین و سایر جوامع مهاجر است.

علاوه بر این ، طبق یک تفاهم نامه از رئیس دفتر جدید ران کلین ، که شامل لغو ممنوعیت ورود از کشورهای عمدتاً مسلمان است ، دموکرات ده ها دستور اجرایی را امضا خواهد کرد.

واشنگتن. یک عابر پیاده از حصار محافظ اطراف پایتخت عبور می کند زیرا اقدامات امنیتی پیش از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بید (AP) انجام شده است.

در مورد مقررات

قانون جدید ، که از اول ژانویه 2021 تمام افرادی را که بدون وضعیت قانونی در کشور زندگی می کنند تحت پوشش قرار خواهد داد ، یک مسیر هشت ساله برای شهروندی ، یکی از سریعترین ، شامل پنج تا وضعیت موقت یا قانونی را پیش بینی می کند. کارت سبز و سه مورد دیگر به تابعیت.

علاوه بر این ، “رویابینان” و همچنین کارگران کشاورزی و افرادی که دارای وضعیت حفاظت موقتی هستند ، اگر قبلاً مشغول کار یا تحصیل بودند ، می توانند اقامت خود را سریعتر پردازش کنند.

با این حال ، این لایحه به انداز major آخرین اصلاحات اساسی در امور مهاجرتی که بایدن در زمان معاون معاون رئیس جمهور باراک اوباما پیشنهاد شد ، کامل نیست ، زیرا در این بخش ، بخشی از امنیت مهم مرزی وجود ندارد ، چیزی که بسیاری از جمهوری خواهان ترجیح می دهند و سوال تقسیم شده در کنگره را زیر سال می برد. .

علاوه بر این ، کارگران مهمان جدید یا سایر برنامه های ویزا ایجاد نمی کند.

با این حال ، برخی از دلایل اصلی مهاجرت از آمریکای مرکزی به ایالات متحده را بیان می کند و کمک های مالی برای توسعه کار و یادگیری زبان انگلیسی را فراهم می کند.

بایدن به عنوان یک نامزد ، اقدامات مهاجرتی ترامپ را “تجاوز بی رحمانه” به ارزش های آمریکایی خواند و گفت که این “خسارت را ترمیم می کند”.

بایدن اذعان کرد: در حالی که رئیس جمهور آینده قول داد كه رویكرد انسانی تری نسبت به افرادی كه به مرزهای جنوبی این كشور می رسند اتخاذ كند ، مقامات ورودی به مهاجران هشدار دادند كه برداشتن سیاست محدودكننده ترامپ به زمان نیاز دارد.

در همین حال ، در حال حاضر برنامه های آموزشی برای تازه واردان وجود دارد که در مقایسه با سال گذشته در حال افزایش است و یک چالش فوری برای دولت جدید است.

از طرف خود ، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ، رئیس جمهور مکزیک روز دوشنبه گفت که از نزدیک کاروان مهاجران هندوراس را از گواتمالا به ایالات متحده دنبال می کند ، افزود که او در حال صحبت با نمایندگان دولت های ایالات متحده و آمریکای مرکزی ، از جمله دولت آینده است. بایدن

موقعیت تهاجمی

دولت ترامپ در مرز آمریكا و مكزیك موضع تهاجمی اتخاذ كرده و هزاران مهاجر را در معرض مشكل قرار داده و در انتظار شغل در دادگاه مهاجرت آمریكا هستند و در طی شیوع ویروس كرونا به سرعت مهاجران از جمله كودكان را اخراج می كنند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، سردبیران ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کنند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *