[ad_1]

رئیس جمهور ایالات متحده ، در اولین یکشنبه خود به عنوان رئیس جمهور قدرتمندترین کشور جهان ، آداب و رسوم معمول خود را رعایت کرد: او به یک میز رفت و روز را با خانواده خود گذراند.

با کمال تعجب ، او صبحانه خود را در یک رستوران در کوردوبا خریداری کرد.

بایدن حدود ظهر در یک مراسم مذهبی در کلیسای کاتولیک مقدس ترینیتی در محله جورج تاون شرکت کرد. سپس به کاروان دستور داد که در بازگشت متوقف شود تا پسرش هانتر بتواند برای خرید یک “باگت” معمولی (یک حلقه حلقه ای کرکی مخصوص که معمولاً با وسایل مختلف پر می شود) پایین برود. مادرت را صدا کن، فروشگاهی به رنگ صورتی و سبز در گوشه خیابان O و خیابان 35th در واشنگتن دی سی منتشر شده است کلاریون.

اطرافیان اتومبیل های تیره و زرهی چند بلوک دورتر متوقف شدند تا رئیس جمهور بتواند ناهار را بخرد.

صاحب مکان دانیلا موریرا کامیا از کوردوبا ، یک سرآشپز حرفه ای 30 ساله است که چوب شورهای خود را به یک غذای شاخص در واشنگتن تبدیل کرده است.

در حال حاضر چهار فروشگاه در پایتخت ایالات متحده افتتاح کرده است و در آستانه افتتاح پنجمین فروشگاه است. سال گذشته ، موریرا از سوی فوربس به عنوان یکی از 30 زن کارآفرین برتر زیر 30 سال در ایالات متحده انتخاب شد.

کلارین افزود: “پسر بایدن بیرون آمد و چند دقیقه وقت خود را به ثبت دستور حذف اختصاص داد. در همین حال ، دخترانش فینگان و میسی که آنها نیز در این مراسم مذهبی شرکت کرده بودند ، با پدربزرگ ، رئیس جمهور و سرویس های مخفی در ماشین ماندند.”

همانطور که به کلارین گفته بود ، موریرا فقط 10 دقیقه زودتر کار خود را ترک کرده بود.

یکی از همسایگان عکسی از کل جنبش امنیتی را در گوشه ای برای او فرستاد و به او هشدار داد ، “من فکر می کنم چیز مهمی وجود دارد” ، بدون اینکه بداند چه کسی است. “من نمی توانستم ارتباط برقرار کنم و بعد از مدتی مدیرم تماس گرفت و گفت:” هیچ شوخی ندارد ، رئیس جمهور آنجا بود.

موریرا می گوید بایدن یک نان شیرینی کنجد با پنیر خامه ای و برخی از انواع کلاسیک تر خریداری کرده است. وی گفت: “حقیقت این است که من شوکه شده ام.” “تلفن من بعد از بازدید مدام زنگ می زد.”

کردوان بومی منطقه آلتا گراشیا و لا سررانیتا است و می گوید به دلیل عواقبی که دارند در حال آماده شدن برای فروش بیشتر این روزها هستند. “امیدواریم که دوباره برگردی. ما تحت تأثیر قرار گرفتیم ، او فقط چهارشنبه پس از 4 سال بسیار تاریک برای واشنگتن ، کار خود را آغاز کرد. این واقعیت که آخر هفته اول خاموش می شود تا مخفی نشوید ، یک لذت است. این نشان می دهد که او رئیس جمهور مردم است ، نه پنهان کاری. “

“ما امیدواریم که (بایدن) بازگردد ، و او به بسیاری از مشاغل و رستوران هایی که پس از هر اتفاقی رخ می دهد نیاز به افزایش دارد.”

در بیانیه های این دوشنبه به اینجا بخوان، از رادیو میترا کوردوبا ، موریرا کامیا گفت: “صادقانه بگویم من هنوز زمین نمی خورم. امیدواریم که او برگردد. ابتدا یک پیتزا فروشی را باز کردیم ، بنابراین درها کم کم و با کار زیاد باز شدند و فدای ما اینجا هستیم “.

“من و شریک زندگی ام همان چیزی را که دوست داریم بخوریم طبخ می کنیم ، این قانون را داریم که اگر نمی دانیم ماده به چه معنی است ، از آن استفاده نمی کنیم. به همین دلیل است که می خواهیم همه را تغذیه کنیم ، نه انواع خاصی از مردم یا فرهنگ ها و ما محصولات آرژانتینی داریم. یونجه های سیاه و سفید ، قبل از همه گیری ، منوها را در منو داشتیم. من به راحتی ، سریع و کارآمد آشپزی می کنم ، همانطور که مادرم برای 4 پسر غذا درست کرد. من کباب نمی پزم ، اما من کار ساده ای انجام می دهم ، چند ماده تازه ، تازه. ”

وی افزود: “من سالی یک بار به آرژانتین می رفتم ، اما اکنون سال گذشته نمی روم. برای رئیس جمهور مهم است که از مشاغل کوچک مانند ما حمایت کند تا مردم بتوانند بروند ، این مهم است.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *