[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، روز سه شنبه از ایجاد شورای سیاست جنسیتی کاخ سفید برای تلاش برای برابری زنان و حرکت به سمت “ورود کامل” زنان در اقتصاد خبر داد. و جامعه آمریکا.

در بیانیه ای ، تیم انتقال بایدن گفت این شورا که به طور خاص برای “هدایت و هماهنگی سیاست های دولت که زنان و دختران را تحت تأثیر قرار می دهد” تشکیل شده است ، به ریاست جنیفر کلاین و جولیسا رینوزو تشکیل می شود.

بایدن با ابراز شکایت بایدن ، اظهار داشت که اوضاع قبلاً قبل از همه گیری کووید رخ داده بود ، شکایت کرد: “تعداد زیادی از زنان در تلاشند تا زندگی خود را تأمین کنند و از خانواده خود حمایت کنند و بسیاری از آنها نگران آینده اقتصادی فرزندان خود هستند.”

وی افزود: “اما بحران بهداشت جهانی در حال حاضر این بارها را برای زنان در سراسر كشور بی نهایت سخت كرده است” ، وی با تأكید بر اینکه كار شورا “حیاتی” است ، افزود.

کلاین رئیس استراتژی جنبش Time Time Up است ، در حالی که رینوسو رئیس ستاد بانوی اول آینده جیل بایدن خواهد بود. این شورای تازه تاسیس تا حدی اهداف شورای زنان و دختران کاخ سفید را منعکس می کند که در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما تأسیس شد و سپس تحت دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی حذف شد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، سردبیران ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کنند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *