[ad_1]

تقریباً یک سال نمایش دونالد ترامپ بود. جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، هم اكنون از دانشمندان برجسته و كارشناسان بهداشت عمومی می خواهد كه مردم را از بیماری همه گیر ، كه بیش از 425،000 نفر جان خود را از دست داده است ، مطلع كنند.

از روز چهارشنبه ، متخصصان هفته ای سه بار همایش هایی درباره وضعیت بیماری همه گیر ، کمپین کنترل آن و مسابقه پایان دادن به آن با واکسن ها و روش های درمانی برگزار می کنند.

این کاملاً در تضاد با کنفرانس های دولت قبلی خواهد بود ، زمانی که مقامات بهداشت عمومی بارها توسط رئیس جمهوری که از ارائه ایده های بی اساس خود دریغ نمی کرد ، تضعیف شدند.

بایدن روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: “ما به افراد حرفه ای وادار خواهیم شد كه به صراحت درباره كوید صحبت كنند.” “ما از این طریق با س questionsالات شما برخورد خواهیم کرد ، زیرا علم دوباره حرف خواهد زد.”

کنفرانس های جدید ، یک هفته پس از دوره مسئولیت بایدن ، در واقع رد صریح رویکرد سلف وی به بحران سلامت است.

تغییر استراتژی

رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ در مرکز صحنه قرار گرفت و پیام متخصصان را در روزهای بسیار مهم ابتلا به ویروس صاف کرد و سرانجام با افزایش تعداد کشته ها دهان آنها را بست.

بایدن با تعهد در انتقال اخبار ناگوار همراه با خبرهای خوب ، در صدد بازیابی اعتماد عمومی به نهادها ، به ویژه نهادهای دولت فدرال است.

وی روز سه شنبه در سخنرانی تحلیف خود با تکرار یک وعده اصلی گفت: “من همیشه شما را از وضعیت مطلع می کنم.”

دشوار است بیش از حد بیان کرد که این مهم برای بایدن است ، که موفقیت وی به عنوان رئیس جمهور منوط به مقابله با بیماری همه گیر و بزرگترین کمپین واکسیناسیون در تاریخ جهان است.

بایدن با استناد به مدل های علمی که موجب نجات 50 هزار نفر در ماه های آینده می شود ، جمعیت فرسوده می خواهد اقدامات مربوط به فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را از سر بگیرد. وی اصرار دارد که کارمندان دولت وی الگوی کشور باشند.

این گزارش ها در دولت قبلی سازمان دهندگان کمی داشتند ، زیرا ترامپ توصیه های دانشمندان را تحقیر می کرد. در رویدادهای انتخاباتی وی ، نقاب کم بود و تقریباً هیچ فاصله اجتماعی وجود نداشت.

طی هفته های منتهی به مراسم تحلیف بایدن ، ایالات متحده تقریباً روزانه رکورد مرگ و میر را شکست زیرا بسیاری از کشورها برای جلوگیری از عفونت مجدداً محدودیت های پرهزینه ای اعمال کردند ، اما ترامپ بهترین دانشمندان خود را از رسانه ها مسدود کرد و به انتشار اطلاعات غلط خود ادامه داد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *