[ad_1]

رئیس جمهور منتخب جو بایدن وزیر بهداشت پنسیلوانیا راشل لوین را به عنوان معاون وزیر بهداشت خود معرفی کرده و وی را در مسیر تبدیل شدن به اولین مقام فدرال تراجنسیتی مورد تایید سنا قرار داده است.

لوین ، متخصص اطفال و افسر ارشد بهداشت سابق در پنسیلوانیا ، در سال 2017 توسط فرماندار دموکرات تام وولف به عنوان وزیر امور خارجه در امور بهداشت منصوب شد و وی را به عنوان یکی از معدود افراد تراجنسیتی در دفتر در سراسر کشور منصوب کرد. وی برای این کار توسط سنای پنسیلوانیا تحت سلطه جمهوری خواهان تأیید شد و چهره عمومی پاسخ دولت به بیماری همه گیر ویروس کرونا شد.

بایدن در بیانیه ای گفت: “دکتر راشل لوین ، رهبری قدرتمند و تجربه اصلی ما را برای غلبه بر این همه گیر به ارمغان می آورد ، صرف نظر از کد پستی ، نژاد ، مذهب ، گرایش جنسی ، هویت جنسیتی یا معلولیت”. “او یک صدای واجد شرایط تاریخی و عمیق است که تلاش های بهداشتی دولت ما را رهبری می کند.”

لوین ، فارغ التحصیل دانشکده پزشکی هاروارد و تولان ، رئیس انجمن متخصصان بهداشت ایالتی و سرزمینی است. وی مقالاتی درباره بحران مواد افیونی ، ماری جوانای پزشکی ، داروی نوجوان ، مسائل مربوط به تغذیه و دارو برای جامعه LGBTQ نوشته است.

بایدن و تیم انتقال او قبلاً با تشویق تصویب سریع برنامه 1.9 تریلیون دلاری توسط رئیس جمهور منتخب برای مبارزه با ویروس کرونا ، که منجر به کشته شدن نزدیک به 400000 نفر در ایالات متحده شده است ، گفتگوها را با نمایندگان کنگره آغاز کرده اند. این طرح با هدف استخدام پرسنل اورژانس فدرال برای اداره مراکز واکسیناسیون دسته جمعی و ارائه 100 میلیون ایمن سازی در 100 روز اول دولت خود و همچنین هزینه های فدرال برای تقویت اقتصاد ضایع شده است.

بایدن همچنین گفت كه در یكی از اولین اقدامات خود به عنوان رئیس جمهور ، از آمریكایی ها می خواهد كه به مدت 100 روز ماسك صورت بزنند تا شیوع ویروس را كندتر كنند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، سردبیران ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کنند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *