[ad_1]

تا زمانی که دولت جزئیات برنامه ویروس کرونا را نهایی کند ، که از پنجشنبه آینده به اجرا در می آید ، امروز پس از چهار روز طبقه بندی در حداکثر خطر اپیدمیولوژیک و فقط در 24 ساعت ، دیگر ایتالیا “منطقه قرمز” نخواهد بود. “منطقه نارنجی” قبل از بازگشت به محدودیت های دقیق تر.

به عنوان بخشی از یک برنامه افتتاحیه و تعطیلی برنامه ریزی شده که دولت جوزپه کونته ماه گذشته تصویب کرد ، ایتالیا به کسب و کارها اجازه می دهد امروز تا ساعت 9 شب افتتاح شوند و پس از شروع سال با سه روز تعطیلی ، بارها و رستوران ها را “ببرند”. مسافرت بین 20 منطقه و بسته شدن مشاغل و بارها.

این دوشنبه ، طبق برنامه دولت ، 60 میلیون نفر از مردم می توانند از کمون خود ، همیشه در همان منطقه ، با وجود ممنوعیت قانون منع رفت و آمد در شب ، که بیش از یک ماه برای سفرهای بین 22 تا 5 برقرار است ، خارج شوند.

در همین حال ، بر اساس مصوبه ای که توسط Conte در اوایل دسامبر امضا شد و تا 7 ژانویه لازم الاجرا بود ، و خطوط اندازه گیری برای دوره کریسمس و سال نو

اگرچه برنامه ریزی شده است ، اما تغییرات مکرر در رنگ آمیزی کشور ، ساکنان و به ویژه بازرگانان را تا حدی گیج کرده است.

امروز در یک بار در چند متری واتیکان ، آنها سعی کردند تا به مشتریان توضیح دهند که چرا روز یکشنبه ، “منطقه قرمز” ، آنها فقط می توانند قهوه را به صورت محموله بفروشند ، امروز آنها می توانند “برای برداشت” ، فردا و پس فردا فقط در خانه و از روز پنجشنبه آنها امیدوارند که بتوانند به خدمات مشتری در محل برگردند ، البته فقط برای 48 ساعت ، تا اینکه اگر “منطقه نارنجی” دوباره به ملی پوشان تحمیل شود به فروش “برداشت” که برای آخر هفته آینده پیش بینی کرده اند بازگردند. مرحله.

در همین زمینه ، دولت روز گذشته مجموعه ای از جلسات را با فرمانداران و اعضای کمیته علمی و فنی آغاز کرد ، که به آنها توصیه کرد اقدامات جدیدی را تعریف کند ، که از پنجشنبه 7 به قوت خود باقی است.

براساس گزارش های مطبوعاتی ، ممکن است شامل فهرست کردن کل کشور به عنوان “منطقه زرد” در روزهای هفته و به عنوان “منطقه نارنجی” یا “منطقه قرمز” در آخر هفته ها برای محدود کردن ترافیک باشد.

همانطور که روز دوشنبه توسط زنجیره ای رائی گزارش شد ، این طرح شامل بازگشت به کلاسهای سراسر کشور از پنجشنبه آینده ، البته با حداکثر 50 درصد ظرفیت موسسات است.

در هر صورت ، مناطق شمالی ونتو و فریولی-ونزیا جولیا قبلاً اعلام کرده اند که بازگشت به مدرسه را به تأخیر می اندازند ، زیرا بازگشایی مدارس در این هفته “غیر منطقی” است.

طبق روزنامه کوریره ، در مناطق آنلاین کامپانیا و مارکه نیز در نسخه آنلاین خود اعلام کرده اند که بازگشت کلاسها را برای مدرسه به اصطلاح عالی که دانش آموزان 13 تا 19 ساله را شامل می شود به تأخیر می اندازند.

در همان زمان ، گزارشی از موسسه عالی بهداشت (ISS) نشان می دهد که در بازه زمانی 31 آگوست تا 27 دسامبر 2020 ، موارد ثبت شده در مدارس فقط مربوط به 2٪ از کل تعداد در سطح کشور است.

در همین حال ، روزنامه جمهوری دوشنبه گزارش داد که اپراتورهای اسکی در بخش شمالی کشور در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن فعالیت در این بخش هستند.

وزارت بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد ، تاکنون 75 هزار و 680 نفر ، از جمله 348 نفر در 24 ساعت گذشته ، در ایتالیا از طریق ویروس کرونا ویران شده اند.

مقامات همچنین 10،800 عفونت جدید این بیماری را منتشر کردند که تقریباً از هر 100 آزمایش انجام شده 14 نتیجه مثبت است.

طبق مشاهدات زمان واقعی ارائه شده توسط کمیساریای ویژه بیماری همه گیر ، دومنیکو آرکوری ، از روز یکشنبه 27 دسامبر ، ایتالیا 118 هزار و 731 نفر را واکسینه کرده است ، وی امیدوار است که تا آوریل به بیش از 10 تا 15 میلیون نفر برسد. واکسینه شده و برای آن 479،700 دوز واکسن از Pfizer-BioNTech قبلاً وارد کشور شده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *