[ad_1]

دولت گفت ، مکزیک برای دومین روز متوالی رکورد روزانه جدیدی از 13،734 ویروس کرونا ویروس و بیش از 1000 مرگ را در میان پیشرفت شدید بیماری در این کشور ثبت کرده است.

مقامات شب گذشته گفتند که با 24 ساعت و 1044 مرگ گزارش شده در 24 ساعت گذشته ، این کشور آمریکای شمالی در حال حاضر بیش از 1.49 میلیون عفونت ویروس کرونا و 131،031 مرگ را جمع کرده است.

دیروز ، مقامات رکورد دو برابر 13345 عفونت و 1165 مرگ و میر ناشی از ویروس را اعلام کردند ، چند روز پس از شروع مجدد فعالیت های جزئی در پایتخت و همسایه مکزیک ، برای کنترل بیماری متوقف شد.

این تعلیق از 19 دسامبر تا یکشنبه آینده صادر شد و مقامات فقط اجازه می دهند کارهای مربوط به تأمین غذا ، انرژی ، حمل و نقل ، تولید و خدمات مالی.

در 24 دسامبر ، مکزیک عملیاتی را برای واکسیناسیون کارکنان مراقبت های بهداشتی خود با این دارو آغاز کرد که توسط دو نفره آمریکایی-آلمانی Pfizer / BioNTech تولید شده است.

در همین حال ، این هفته کشور مجوز واکسن Covid-19 را صادر کرد که توسط آزمایشگاه AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد ساخته شده و انتظار می رود در ماه مارس در دسترس باشد.

این کشور آمریکای لاتین در رتبه چهارم با بیشترین تعداد مرگ و میر در تعداد مطلق پس از ایالات متحده ، برزیل و هند و پانزدهم از نظر مرگ و میر در هر 100000 نفر است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *