[ad_1]

رسانه های رسمی این کشور گزارش دادند ، لای شیاومینگ ، رئیس جمهور سابق یکی از مهمترین صندوق های سرمایه گذاری چین ، جمعه این هفته اعدام شد که به جرم فساد مالی و 276 میلیون دلار رشوه شناخته شد.

این محکوم در تاریخ 5 ژانویه به اعدام محکوم شد که دادگاه عالی مردم ، بالاترین نهاد قضایی کشور ، حکم اصلی را علیه این سرمایه دار تأیید کرد ، که درخواست تجدید نظر وی رد شد.

سازمانی که وی هدایت کرد ، چین دارایی Huarong Asset Management ، بخشی از چهار صندوق سرمایه گذاری بزرگ این کشور است و طبق اسناد مناقصه در طول دوره ریاست جمهوری و سایر مناصب وی از سال 2008 تا 2018 ، وی املاک غیرقانونی تحویل غیرقانونی را از واحدها و افراد مربوطه دریافت و مطالبه می کند برای مقدار منعکس شده در فرآیند.

بیشتر این جنایات پس از هجدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین در اواخر سال 2012 انجام شد ، که این آغاز سختگیری بی سابقه پاسخ حزب به پرونده های گسترده فساد داخلی است.

به گفته دادگاه ، گرچه سرمایه دار با مقامات همکاری کامل داشت ، دادگاه تیانینین که در ابتدا وی را محکوم کرد ، در نهایت شرایط تخفیف را نادیده گرفت. تلویزیون مرکزی چین در بیانیه ای گفت: “واقعیت ها ، ماهیت آنها ، شرایط و آسیب های جامعه منجر به نرمش نمی شود.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *