[ad_1]

آژانس دارویی انگلیس استفاده از واکسن Covid-19 را که توسط شرکت آمریکایی Moderna تولید شده است ، مجاز دانسته و اکنون دارای سه نوع دارو است که متخصصان بهداشت انگلیس می توانند با استفاده از آن ایمنی سازی جمعیت را انجام دهند و سپس Pfizer و BioNTech و دانشگاه آکسفورد استفاده می کنند. و آسترازانک.

وزیر بهداشت مت هانكوك پس از تأیید واكسن مدرن ، كه پیش از این ادعا شده بود 17 میلیون دوز دارد ، گفت: “این یك خبر خوب دیگر و سلاح دیگری در زرادخانه ما برای پایان دادن به این بیماری وحشتناك است.” انتظار می رود آنها در بهار برسند.

انگلستان که با آغاز فرآیند ایمن سازی از اتحادیه اروپا پیشی می گیرد ، تاکنون 1.5 میلیون نفر را با حداقل یک دوز واکسینه کرده و گروه های خطر در مجموع 30 میلیون نفر را شناسایی کرده است.

دولت بوریس جانسون در روزهای اخیر به دلیل افزایش تصاعدی موارد ، مجبور شده است محدودیت ها را افزایش دهد و قله ها بیش از 60،000 عفونت در روز باشد. این کشور نزدیک به 2.9 میلیون مورد و بیش از 78500 مورد مرگ Covid-19 را جمع آوری کرده است.

یک گزارش همه گیری شامل چندین م medicalسسه پزشکی و بهداشتی ، مطالعه علائم کووید ، تخمین می زند که بین 26 دسامبر تا 3 ژانویه عفونت ها کمی بیش از 30 درصد افزایش داشته باشد ، که در حدود 70،000 درصد خواهد بود. طبق گزارش شبکه BBC.

تست های سفر

در تلاش برای محدود کردن ورود افراد آلوده ، مقامات از همه مسافران خواسته اند تا در 72 ساعت گذشته هفته آینده آزمایش منفی ویروس کرونا را با پرداخت 500 پوند (550 یورو) جریمه برای افرادی که این قانون را انجام نمی دهند ، ارائه دهند.

علاوه بر این ، افراد از مناطقی که هیچ راهرو مسافرتی ندارند ، باید بدون در نظر گرفتن نتیجه آزمون ، به مدت 10 روز در انزوا نگه داشته شوند ، در حالی که ورود به انگلیس برای هر کسی که در جنوب سفر کرده یا یک توقفگاه داشته باشد ، ممنوع است. از آفریقا از ترس گزینه های آفریقای جنوبی.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *