[ad_1]

دامو ، ادواردو ساکاسا ، مدیر باغ وحش ملی در نیکاراگوئه گفت ، برف ، اولین شکارچی متولد شده در اسارت در آمریکای مرکزی ، این چهارشنبه ، 14 روز پس از تولد ، در اثر عوارض تنفسی درگذشت.

این متخصص گفت: “با درد و ناراحتی فراوان می خواهم به شما اطلاع دهم كه امروز ببر سفید ، كه در 29 دسامبر سال گذشته به دنیا آمد ، از دنیا رفت.”

“او کمی مریض با سرماخوردگی متولد شد ، ما با آنتی بیوتیک شروع به مبارزه با او کردیم ، او کمی بهتر شد ، اما آن روز آخر او کمی بیشتر از خواب بیدار شد و ما مجبور شدیم به او سرم بدهیم ، او را در اکسیژن قرار دهیم و سحر دیدیم که او می میرد ، “او در یک ویدیو ارسال شده در پروفایل فیس بوک خود ، Fauna Sylvester de Nicaragua ، اشاره کرد.

پیش از این ، ساكاسا توضیح داده بود كه تیگره در اثر دو ببر زرد بنگالی كه پنج سال پیش از سیركی كه مورد سو ab استفاده قرار گرفته بود نجات یافت ، به دنیا آمد و وزن او كمتر از دو كیلوگرم بود.

وی افزود كه پس از چندین تلاش برای نزدیك كردن وی با مادرش ، دلیله ، وی وی را رد كرد ، به طوری كه هم ساكاسا و هم همسرش ، مارینا آرگلو ، خود را وقف تغذیه و معالجه وی كردند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *