[ad_1]

خبرگزاری فرانسه به نقل از سخنگوی حزب خود گزارش داد ، سیلویو برلوسکونی ، سرمایه دار 84 ساله ایتالیایی و رئیس دولت سابق ، بیمارستانی در موناکو را ترک کرد و در آنجا با آریتمی قلبی در بیمارستان بستری شد.

آژانس فرانسوی گزارش داد ، سیاستمدار اندکی قبل از ظهر مرکز کاردیوتوراسیک را با اتومبیل سیاه مرسدس بنز با شیشه های رنگی و پلاک های ایتالیایی ترک کرد.

سخنگوی Forza Italia ، حزب برلوسکونی ، روز گذشته گفت که ایل کاوالیر اجازه داشت روز دوشنبه یک سری “معاینات” را انجام دهد و “او طی چند روز” مرخص می شود.

نخست وزیر پیشین سابق پس از تأکید بر اینکه وی به دلیل احتیاط برای معاینات پزشکی در بیمارستان بستری شده است ، در فیس بوک نوشت: “من می خواهم به همه اطمینان دهم: من از سلامتی خوبی برخوردار هستم.”

برلوسکونی در ماه سپتامبر به مدت 11 روز در بیمارستانی در ایتالیا بستری شد زیرا به ویروس کرونا مبتلا شد ، چیزی که وی آن را “بدترین ترنس” زندگی خود توصیف کرد.

این سرمایه دار ایتالیایی روزها در والون است ، جایی که او معمولاً مدتها را در عمارت دخترش مارینا ، در Chateauneuf-de-Grasse ، 35 کیلومتری نیس ، در ویلایی در اواسط قرن 19 با حدود 100000 متر مربع زمین و در حدود 50 کیلومتری موناکو واقع شده است.

برلوسکونی که در 29 سپتامبر 1936 در خانواده ای ثروتمند در میلان متولد شد ، هنگامی که در کالج سالیان تحصیل می کرد ، از نوجوانی خواستار تجارت خود را نشان داد.

وی پیش از ورود به سیاست در اواسط دهه 1990 یکی از قدرتمندترین امپراتوری های صنعتی و مالی در اروپا را بنیان نهاد.

وی همچنین مالک هلدینگ Fininvest و گروه تلویزیونی Mediaset ، مالک یک باشگاه فوتبال در میلان است و از اوایل دهه 2000 و به مدت ده سال به عنوان مالک اولین املاک ایتالیا شناخته شده است.

با وجود انتقادات و جنجال ها ، این میلیاردر به مدت 20 سال “حداکثر رهبر” راست ایتالیایی بود.

آخرین دوره ریاست جمهوری وی ، از سال 2008 تا 2011 ، با افراط و سوuses استفاده از قدرت همراه بود.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *