[ad_1]

چندین رسانه آمریکایی گزارش دادند ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، صبح چهارشنبه واشنگتن را ترک می کند ، ساعاتی قبل از اینکه جو بایدن ، دموکرات ، جانشین او شود.

رئیس جمهور جمهوری خواه که روزها قبل اعلام کرد در مراسم تحلیف بایدن شرکت نخواهد کرد ، به باشگاه مار-لا-لاگو خود در پالم بیچ فلوریدا پرواز خواهد کرد و قصد دارد در آنجا مستقر شود.

جنبش

و با این حال حرکت ترامپ قبلاً تا حدی آغاز شده است چندین تصویر از کامیون ها در شبکه ها ویروسی شده است درب کاخ سفید ، جعبه هایی که در باغها مرتب شده اند و حتی کارمندان حامل نقاشی و نیم تنه.

دو مورد از این تصاویر نمادین است: در یکی از کارمندان ، نیم تنه رئیس جمهور سابق آبراهام لینکلن ، و در تصویر دیگر ، یک کارگر با کت و شلوار یک عکس قاب شده از آنچه به نظر می رسد یک اجلاس بین المللی است ، پوشیده است.

هر رئیس جمهور آمریکا از بودجه موزه های فدرال برای تزئین کاخ سفید به دلخواه خود استفاده می کند و سپس مطبوعات گزارش دادند که ترامپ خود نیم تنه لینکلن را انتخاب کرده است. با جایگزینی مدیر عامل ، کلیه موارد به موزه های مربوطه بازگردانده می شوند.

وزارت امور خارجه گفت که بایدن سه شنبه شب را در خانه بلر ، عمارتی درست بیرون کاخ سفید که قصد دارد در سفرهای رسمی خود به واشنگتن از رئیس دولت ها پذیرایی کند ، سپری خواهد کرد.

این دعوت در میان روسای جمهور خروج و ورودی یک سنت است. خانه بلر در سال 1820 ساخته شد و در ابتدا به عنوان خانه جراح ژنرال 8 ارتش ایالات متحده ، جوزف لاول خدمت می کرد و 16 سال بعد توسط یکی از دوستان نزدیک رئیس جمهور اندرو جکسون (1829-1837) خریداری شد.

بیشتر تصاویر کامیون ها و جعبه هایی که امروز در گردش است در ساختمان اداری آیزنهاور واقع در قسمت غربی کاخ سفید است.

افراد زیادی در توییتر بودند که تصاویر را با اظهارنظرهایی اغلب کنایه آمیز درباره عزیمت ترامپ جشن می گرفتند.

بایدن روز چهارشنبه ، در یک مراسم سنتی ، البته با رژه مجازی با حضور 1000 شرکت کننده در بودجه ، فرماندهی نیروهای آمریکایی را دریافت خواهد کرد. معاون رئیس جمهور کامالا هریس نیز در همان روز منصوب می شود.

عدم حضور ترامپ وی را به چهارمین رئیس جمهوری تبدیل می کند که پس از جان آدامز در سال 1801 همان کار را نکرد و جانشین وی قسم نخورد. جان کوینسی آدامز – پسر رئیس جمهور سابق جان آدامز – در سال 1829 ؛ و اندرو جانسون ، در سال 1869.

دولت بایدن پیش از افتتاحیه انتظار تمیزکاری کامل کاخ سفید را دارد. طبق زنجیره NBC ، کابینه جدید بودجه ای تقریباً نیم میلیون دلاری را برای این کار پیش بینی کرده است که شامل مواردی برای تمیز کردن فرش و پرده است.

بولتن 9:00

از روز دوشنبه تا جمعه ، ستاد تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *