[ad_1]

برنی سندرز از یک الگوی رفتاری ویروسی به یک عروسک بافتنی تبدیل شد که چیزی بیش از 20 هزار دلار به فروش می رسد.

پس از آنکه سناتور ورمونت در مراسم تحلیف جو بایدن به دلیل لباس خود در شبکه های اجتماعی آلوده شد ، متشکل از دستکش های قهوه ای اسراف و کت سبز زیتونی ، توبی کینگ شروع به بافتن کرد.

زن تگزاسی تصویر سناتور را با دست و پاهای خود به عروسک بافتنی تبدیل کرد.

به قیمت 20300 دلار فروخته شد.

کینگ گفت: “این شگفت آور است زیرا من می دانستم که برنی به دلیل تصویر در جریان است و من قبلاً یک مدل و یک عروسک برنی داشتم. بنابراین من آن را گرفتم و خیلی سریع آن را تغییر دادم.”

اما بازآفرینی تصویر دقیق سندرز که مخاطبان را تحت تأثیر قرار داد ، علاوه بر زمانی که از یک سال قبل برای طراحی سرمایه گذاری کرده بود ، حدود هفت ساعت بافندگی را به کینگ اختصاص داد. توجه او به جزئیات واضح است ، زیرا او موفق شد یک نمونه دقیق از دستکشهای بافتنی پشمی بسازد که در روز باز شدن بایدن مورد توجه قرار گرفت.

کینگ گفت: “دستکش ها چندان پیچیده نیستند ، بلکه فقط تغییر رنگ ، یک دوخت خاص است.”

در ابتدا ، کینگ 46 ساله ، عکس های عروسک 22 سانتی متری را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد و هزاران “لایک” و نظر دریافت کرد.

روز شنبه ، او عروسک را در eBay قرار داد و آن را در حراجی به قیمت 20300 دلار فروخت ، که به گفته وی به Meals on Wheels America اهدا خواهد شد. کمک مالی آنها از سندرز الهام گرفته شده بود ، کمپین هایی که با استفاده از آن می توانستند ژاکت هایی با تصویر یک میم بر روی آنها ایجاد کند و تمام درآمد حاصل از آن را به تغذیه چرخ در ورمونت اهدا کرد.

کینگ گفت: “این ممکن است هدف من باشد ، این مسیر جدید من است.”

“این یک روش جدید برای کمک به مردم است به روشی که قبلا هرگز نتوانسته ام.”

کینگ ، که در کورپوس کریستی ، تگزاس زندگی می کند ، گفت که بیش از 30،000 نفر این الگو را برای بافت عروسک سندرز از فروشگاه او در Etsy خریداری کردند. وی افزود امیدوار است كه ساندرز تلاش های وی را تأیید كند.

وی گفت: “من واقعاً امیدوارم که او فکر کند خوب است و من کار خوبی انجام می دهم.”

تی شرت

در حالی که پیراهن مهر شده با تصویر Sanders نیز بسیار عصبانی است.

آخر هفته گذشته ، تیم سناتور سوسیالیست بار دیگر پیراهن 45 دلاری را در وب سایت رسمی ارائه داد و پیراهن هایی را به قیمت 27 دلار اضافه کرد.

در روز دوشنبه هیچ اثری از کالا نبود اما اثری از سودهای کلان نیز وجود داشت. تیم سندرز روز چهارشنبه گفت که 1.8 میلیون دلار سرمایه خیریه جمع کرده است که به خیریه ها در ورمونت زادگاهشان می رود.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *