[ad_1]

نزدیکان کشته شدگان ویروس کرونا در شهر ووهان چین این چهارشنبه تأیید کردند که مقامات چینی گروهی را که در شبکه های اجتماعی داشتند از بین بردند و آنها را مجبور به سکوت کردند در حالی که تیم سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این شهر به بررسی بیماری همه گیر پرداخت.

ژانگ های ، یکی از اعضای گروه و به شدت منتقد شیوع ، به نقل از خبرگزاری فرانسه ، گفت: یک گروه در شبکه اجتماعی WeChat ، که در طول یک سال گذشته بین 80 تا 100 نفر از اعضای خانواده استفاده می کرد ، حدوداً 10 روز پیش بدون هیچ توضیحی حذف شد. .

ژانگ 51 ساله که پدرش در اوایل همه گیری به علت سوicion ظن به کوید درگذشت ، گفت: “این نشان می دهد که – مقامات چینی – بسیار عصبی هستند. آنها می ترسند که این خانواده ها با کارشناسان WHO تماس بگیرند.” -19

ووهان کم کم او به حالت عادی (AP) برمی گردد.

درباره تحقیقات

کارشناسان WHO در 14 ژانویه وارد ووهان شدند و قرار است فردا قرنطینه 14 روزه خود را پایان دهند.

اعضای خانواده دولت های استانی ووهان و هوبئی را متهم می كنند كه اجازه می دهد ویروس از كنترل خارج شود ، ابتدا كوشید تا شیوع آن را در دسامبر 2019 در شهر پنهان كند و سپس در هشدار دادن به مردم کوتاهی كرد.

طبق داده های رسمی چین ، ویروس کرونا باعث کشته شدن نزدیک به 3900 نفر در ووهان شده است که بیشتر 4660 مورد مرگ در چین گزارش شده است.

تازه آلوده شده

امروز ، وزارت بهداشت چین 136 مورد دیگر از ویروس کرونا را ثبت کرده است که 102 مورد آن توسط جامعه منتقل شده است که در مجموع 61 مورد بدون علامت است.

از ابتدای همه گیری ، این غول آسیایی در مجموع 89272 مورد انباشته را تأیید کرده است.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *