[ad_1]

به گفته مقامات ، تعداد کشته های یک حمله مضاعف انتحاری این پنجشنبه در بازاری در بغداد ، پایتخت عراق ، به 28 نفر رسیده است ، آنها همچنین می گویند بیش از 70 نفر زخمی شده اند.

تاشین الجفاجی سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک گفت: “تعداد کشته های حمله انتحاری مضاعف در منطقه باب الشرقی به 28 شهید و 73 زخمی رسیده است” ، خبرگزاری عراق INA گزارش داد.

توازن توسط مدیر مدیر حفاظت مدنی کادیم بوهان در اظهاراتی به آژانس NINA تأیید شد. این حمله در میدان طایاران واقع در نزدیکی میدان نمادین التحریر پایتخت صورت گرفت.

وزارت کشور گفت اولین بمبگذار انتحاری پس از اینکه چندین نفر به وی گفتند بیمار است و درخواست کمک کرد ، خود را منفجر کرد و هنگامی که افراد حاضر در آنجا قصد تخلیه داشتند ، نفر دوم مواد منفجره خود را روشن کرد. زخمی شده توسط اولین تورم

این نسخه با یکی از مواردی که سخنگوی ارتش یحیی رسول قبلاً ارائه کرده بود ، درگیر شد و وی گفت که این دو تروریست “هنگام پیگیری توسط نیروهای امنیتی منفجر شدند” در باب الشرقی.

منابع محلی به استقرار قابل توجه نیروهای امنیتی در مرکز بغداد و همچنین بسته شدن چندین دسترسی از طریق پل های متصل به پایتخت اشاره دارند.

در حال حاضر هیچ ادعایی درباره مسئولیت این حمله اعلام نشده است ، اگرچه گروه جهادی “دولت اسلامی” در ماه های اخیر حملات متعددی را انجام داده است ، اگرچه پایتخت در میان اهداف آن نیست. نیروهای امنیتی با انجام عملیات های متعدد در مناطق مختلف کشور ، فشارها را بر پلیس افزایش داده اند.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *