[ad_1]

رئیس جمهور برزیل ، جائر بولسونارو اطمینان داد که بخش بزرگی از مردم کشورش “نمی دانند چگونه کاری انجام دهند” ، بنابراین صلاحیت پایین مردم برزیل را مقصر افزایش بیکاری و محافظت از بخشهای تجاری می داند و می گوید: ” رئیس خود “به دلیل هزینه های اجتماعی که باید به طور قانونی تصویب شود.

وی این کار را ساعاتی پس از عبارت “برزیل ورشکسته است ، هیچ کاری نمی توانم انجام دهم” انجام داد ، که این مسئله سر و صدای زیادی در این کشور ایجاد کرد و وزیر اقتصاد ، پائولو گوئدس را مجبور کرد توضیح دهد که رئیس دولت فقط به “کسری بخش عمومی” اشاره دارد.

سه شنبه شب ، در مقابل کاخ آلوورادا ، محل اقامت ریاست جمهوری ، و در مقابل مبارزان ، بولسونارو اصلاحات کار تحریم شده توسط سلف خود ، میشل تمر ، را تحسین کرد تا فضای دادخواست علیه کارمندان علیه کارفرمایان را کاهش دهد.

وی گفت: “من هدیه ای هستم كه در كشوری از این دست رئیس باشم. در مورد بیكار صحبت های زیادی می شود ، اما رئیس بودن مایه شرمساری است.”

وی گفت: “به همین دلیل کار برای این کشور دشوار است … در مورد بیکاری ، به دلایل مختلف زیاد است. آموزش برزیل ، در بیشتر موارد ، تقریباً برای انجام هر کاری آماده نیست.”

نرخ بیکاری در طی همه گیر شدن به یک رکورد رسیده و در ماه اکتبر به 14.3 درصد و در جولای به 13.8 درصد رسیده است.

رئیس جمهور بار دیگر از ادامه درآمد جهانی ، به نام 120 دلار در ماه کمک اضطراری ، مصوب کنگره ، که توسط 68 میلیون برزیلی در نیمه دوم سال 2020 جمع آوری شد ، خودداری کرد.

وی گفت: “برخی از من می خواهند كه كمك ها را تمدید كنم ، اما این پول در صندوق دولت نبود ، ما باید بدهی می گرفتیم. این قبض توسط من پرداخت نمی شود ، شما آن را پرداخت كنید.”

روز سه شنبه ، بولسونارو دنیای سیاسی را به لرزه درآورد و گفت این کشور ورشکسته است و قادر به انجام کاری برای جلب تقاضای استعفای سیرو گومس نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات (PDT) نیست.

رودریگو مایا ، رئیس مجلس ، این نظر را “جدی و دلسردکننده” توصیف کرد زیرا “این کار وی را تا سال 2022 از آنچه که پروژه است بی خبر می کند”.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *