[ad_1]

رئیس جمهور برزیل ، جائر بولسونارو امروز دوشنبه اطمینان داد كه دولت در حال آماده سازی دو فرمان “سه یا سه” دیگر برای تسهیل دسترسی به سلاح گرم است ، زیرا با وجود فروش بی سابقه در سال 2020 ، “شهروند خوب مدتهاست خلع سلاح شده است. “

اظهارات بولسونارو در یکی از آن جلسات گاه به گاه او با گروهی از افراد ثابت قدم که روزانه به کاخ د لا آلوورادا ، محل اقامت رسمی رئیس جمهور در برزیل می روند ، گفته شد.

رئیس جمهور برزیل ، که به جمع شدگان قول داد که قانون جدید “کار را برای سهولت جمع آوری” آسان تر می کند ، اطمینان داد: “ما رکورد را در مقایسه با سال 2019 شکستیم. بیش از 90 درصد فروش اسلحه ، اما هنوز کم است ، باید بیشتر شود. کمانداران و شکارچیان ورزشی.

بولسونارو در پاسخ به س questionال برخی از حاضران که وی را ترک کرده است ، گفت: “سه فرمان باید صادر شود. من فکر می کنم آنها این دو ، سه یا سه قانون صادر می شوند. من نمی توانم چیز بیشتری در مورد این قانون بگویم ، اما این کار کار را آسان تر می کند.” روزنامه استادائو را منتشر کرد.

سیاست تسلیحاتی بولسونارو باعث جنجال در کشوری شد که رکورد قتل را در سال 2017 به طور متوسط ​​هفت ساعت در هر ساعت شکسته است. اندکی پس از ورود به کاخ Planalto در دسامبر 2019 ، وی فرمانی را برای سهولت خرید ، ثبت و نگهداری حداکثر چهار قبضه اسلحه گرم ابلاغ کرد ، بنابراین یکی از وعده های اصلی مبارزات خود را عملی کرد.

در ماه آوریل ، بولسونارو سه مقررات مربوط به ردیابی ، شناسایی و مارک گذاری سلاح و مهمات را لغو کرد ، در حالی که در ماه دسامبر حقوق گمرکی مربوط به واردات هفت تیر و تپانچه را لغو کرد که تاکنون 20 درصد ارزش محصول بود.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *