[ad_1]

رئیس جمهور برزیل ، ژایر بولسونارو روز سه شنبه در مورد از دست دادن 5000 شغل پس از اعلامیه فورد مبنی بر توقف تولید خودرو در این کشور شکایت کرد.

وی گفت این شرکت آمریکایی بخشی از حقیقت را پنهان می کند زیرا آنچه می خواست یارانه بیشتر بود.

رئیس جمهور در دروازه کاخ ریاست جمهوری در لا آلبورادا به پیروان خود گفت: “من برای 5000 شغل از دست رفته متاسفم” و افزود که “فورد نتوانست واقعیت را بگوید. آنها یارانه می خواهند. آیا می خواهید 20،000 میلیون ریال بدهید ( حدود 3،703.7 میلیون دلار) ، همانطور که در سالهای اخیر انجام شده است؟ این پول شماست ، مالیات شماست. “

فورد روز دوشنبه اعلام کرد که به عنوان بخشی از بازسازی فعالیت های خود در آمریکای لاتین ، که حدود 4.1 میلیارد دلار هزینه دارد و منجر به از دست دادن حدود 5000 شغل مستقیم می شود ، امسال سه کارخانه خود را در غول آمریکای جنوبی تعطیل خواهد کرد.

پس از یک قرن فعالیت در برزیل ، سازنده توضیح داد که خروج از کشور “ظرفیت خالی ثابت در صنعت و کاهش فروش ، که منجر به سالها ضرر قابل توجهی می شود” توسط شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است.

از نظر بولسونارو ، تعطیلی کارخانه های فورد به دلیل رقابت است.

وی گفت: “آنها می خواستند یارانه تولید اتومبیل و فروش آنها را تمدید كنند. اتفاقاً در حال حاضر رقابت در چین وجود دارد. (فورد) به این دلیل ظاهر شد كه در یك محیط تجاری ، وقتی سود نكنید ، بسته می شود.”

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *