[ad_1]

عبدالجلال اری ، در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتدرباره جلسه کمیسیون شهروندان مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه (25 آگوست) با حضور رضا کرمی محمدی رئیس سازمان مدیریت بحران توضیح می دهد. رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران و مسئولان وزارت راه و شهرسازی گفت: جلسه امروز کمیسیون بررسی گسترش منطقه استقرار در تهران و نظارت بر فعالیت گسل های اطراف تهران بود.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش رئیس سازمان مدیریت بحران در تهران از وضعیت خانه های خطرناک پایتخت ، افزود: زلزله. متأسفانه در جلسه امروز مسئولان هیچ راه حل عملی برای مقابله با اوضاع تهران ارائه ندادند.

نماینده مردم کردکوی ، ترکمن ، بندرگز ، گمیشان در مجلس گفت که علی رغم گذشت بیش از 2 سال از انتشار قانون جدید مدیریت بحران ، این قانون هنوز عملی نشده است. و عدم درک از وضعیت بحران ناشی از بلایای زیست محیطی و سایر مسائل مربوط به مدیریت بحران دولت. بنابراین تصمیم بر این شد که جلسه دیگری با کارمندان مربوطه برگزار شود تا موضوع بیشتر مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون شهروندان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نمایندگان حاضر در جلسه نیز گزارشی در مورد دلایل غرق شدن گسترده در تهران ارائه دادند ، اما مسائل به درستی بسته نشد. بنابراین تصمیم بر این شد که جلسه دیگری در این زمینه برگزار شود.
انتهای پیام

[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *