[ad_1]

گزارش شده است که آتش سوزی گسترده ای در این شنبه در بیمارستان سن بورخا ، یکی از مهمترین مراکز بهداشتی در سانتیاگو دو شیلی رخ داد ، بدون اینکه منجر به مرگ یا جراحت شود ، اما بیماران را از جمله افراد مبتلا به ویروس کرونا تخلیه کرد.

این نیرو در حساب توئیتر خود اعلام کرد که برای خاموش کردن شعله های آتش ، ستونی از دود که از مناطق مختلف پایتخت قابل مشاهده است ، حداقل 37 واحد و بیش از صد آتش نشان در حال کار در صحنه هستند.

آتش سوزی حدود ساعت 7:30 صبح (به وقت محلی و آرژانتین) در طبقه چهارم محفظه ، جایی که دیگهای بخار واقع شده است ، شروع شد ، بنابراین “تخلیه داخلی” از چهار طبقه و دو طبقه دیگر به حیاط انجام شد ، اورژانس ملی سرویس گفت: وب سایت شما.

وزیر بهداشت ، انریکه پاریس از محل گفت که “آتش سوزی در منطقه ای آغاز شد که هیچ مریضی وجود ندارد. بنابراین ، هیچ بیمار زخمی یا مرده ای وجود ندارد. “

شیلی. آتش سوزی در بیمارستان San Borja Arriarán (AP).

معاون وزیر بهداشت ، پائولا دازا در حساب توئیتر خود گفت ، جدی ترین بیماران از جمله برخی مبتلا به ویروس کرونا به بیمارستان های دیگر پایتخت ارجاع شده اند.

وزیر پاریس در این باره گفت: “بیشتر منتقدان Covid-19 هستند.”

“27 بیمار بدحال وجود داشت که لوله گذاری شده بودند. آنها ابتدا به برانکارد با فن های قابل حمل منتقل می شوند و سپس به (کلینیک سلامت) Posta Central منتقل می شوند. یک کودک و سه بیمار دیگر که از وضعیت بحرانی کمتری برخوردار بودند منتقل شدند. “

شیلی. آتش سوزی در بیمارستان San Borja Arriarán (DPA).

از طرف خود ، رودریگو دلگادو ، وزیر کشور گفت که انتقال “نه تنها بر اساس وضعیت هر بیمار ، بلکه همچنین بر اساس تخصص مورد نیاز” تصمیم گیری می شود و افزود که چادرهای انتخاباتی در موارد جدی در نزدیکی برپا خواهد شد.

ویروس کرونا در شیلی

این آتش سوزی همزمان با شیوع بیماری همه گیر Covid-19 در شیلی بود که قسمت عمده ای از سیستم بهداشتی با حداکثر ظرفیت خود کار می کند.

ویروس کرونا به مدت یک ماه بیش از 4000 عفونت در روز بر جای می گذارد.

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *