[ad_1]

“من می دانم که شما همیشه شکایت می کنید … ما نیز ، هه. ما مشکلات خود را داریم فکر نمی کنم بتوانم آرژانتینی ها را راهنمایی کنم. اما اگر اجازه می دهید ، به شما می گویم که باید خوش بین باشید و به جای شکایت از گذشته ، به آینده نگاه کنید. “

با این عبارت ، تاکاهیرو ناکامای ، سفیر ژاپن در آرژانتین ، کوردوبا را که آخر هفته گذشته در آن بود ، خداحافظی کرد.

وی از کارخانه نیسان در سانتا ایزابل (“وی گفت: چیزهای جالبی در مورد آینده به من گفته شد)” ، انجمن کوردوبای ژاپن و مدرسه کاراته دو میازاتو بازدید کرد.

او همچنین در کوسکین بود و در آنجا تجهیزات بیمارستان Armando Chima Municipal و La Falda را تحویل داد و در آنجا از هتل Edén بازدید کرد.

“بازگشت به هتلی که 20 سال پیش در آن بودم بسیار هیجان انگیز بود. او بسیار خوب ترمیم شده است. “

Cosquín در دهه های اول قرن گذشته محل پذیرایی ژاپنی ها بوده است. ناکامای یادآوری کرد که بیمارستان آرماندو چیما تا زمان تعطیلی در سال 1960 از صدها هموطن خود که از جنگ فرار می کردند مراقبت می کرد.

غیرممکن است که از ژاپنی نپرسید که دستورالعمل بازسازی کشوری ویران شده پس از جنگی که اقتصاد آن را ویران کرد و آن را به یکی از پیشرفته ترین کشورها تبدیل کرد.

“هر کشوری سرنوشت خود را دارد. من فکر نمی کنم یک دستورالعمل واحد برای توسعه یک کشور وجود داشته باشد. البته برای ما تلاش مردم و همچنین شانس بود. مدل ژاپنی الگویی برای کشوری مانند ژاپن است که کاملاً فاقد منابع طبیعی است. ما بلایایی مانند جنگ داشتیم و توانستیم از ابتدا بازیابی کنیم. آرژانتین دارای قلمرو هفت برابر ژاپن و دارای منابع طبیعی بسیار غنی است. وی گفت: “علاوه بر این ، مردم او بسیار فرهیخته هستند.”

ناکامای در زبان اسپانیایی ، که پس از دهه ها مطالعه و سفرهای بی شمار کاملاً صحبت می کند ، گفت که علی رغم فراز و نشیب های اقتصادی و سیاسی ، در آرژانتین احساس راحتی می کند.

“زندگی در اینجا بسیار سرگرم کننده و پاداش آور است. من واقعا دوستش دارم. جامعه آرژانتین به دلیل ویژگی هایش بسیار دوستانه است. به همین دلیل بسیاری از مهاجران موفق شده اند به خوبی اقامت گزینند. ما از این کشور بسیار سپاسگزاریم. “

بولتن 9:00

از دوشنبه تا جمعه ، هیئت تحریریه ما مناسب ترین اطلاعات را برای هر روز انتخاب می کند.[ad_2]

By dyJJ19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *